Define Istiharesi | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Define Istiharesi

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
sanirim bu cinler periler kaçak "Yasak Kelime" yapanlari çarpiyor mali alip kaçiyor musallat oluyor ben hiç kurtarma kazilarinda veyahut normal yasal calisma yapanlarda çarpilan yada mali kaçiralana rastlamadim duymadim cok enteresan...

gıral

Vip Üye
sanirim bu cinler periler kaçak "Yasak Kelime" yapanlari çarpiyor mali alip kaçiyor musallat oluyor ben hiç kurtarma kazilarinda veyahut normal yasal calisma yapanlarda çarpilan yada mali kaçiralana rastlamadim duymadim cok enteresan...
Usta mevzu derin mevzu bu istihare duası. Sizin bahsettiğiniz konu farklı bir durum arkadaşlarımızı anlattığınız gibi sömürenler de azımsanmayacak kadar çok. Sonuç itibarı ile cinler var bu işler için yada başka maksatlı kullananlarda mevcut. Bu dua birtür şifre becerip inançla ihlasla yapabilene (cinlerle alakasıyoktur) direkt olarak kul ile yaradan rabbimiz arasında yani umarım çaktınmevzuyu ustam saygılar

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
eyvallah açiklamaya çalişmişsin lakin tam anlamiyla anlayamadiğimiz bir konu bizim bildiğimiz tek şey malikel mülk ve rabbimin dilediğine zül celali vel ikram i
rabbim nasip ettiyse hangi mahlukat buna mani olacakki?
bence önce içimizi beynimizi kendimizi temizlememiz lazim temiz insana hiç bir mahlukat yanaşmaz kalnimize beynimize ne ekersek onu biçeriz.
teşekkurler açiklamaniz içinde saygilarimla.