Değerli Yönetici Arkadaşlarım, | Define işaretleri ve anlamları

Değerli Yönetici Arkadaşlarım,

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
siteden uzaklaştırıldıktan sonra ,başka bir isimle üye olarak girilmesini engellemek için,
raporla üyeyi onayla olarak gelen talebi,
lütfen kişinin durumunu anlamak için,önce ip numarasını kontrol etmeden onaylamayınız.
bilmeyenler için,
kişinin avatarının üzerine gelince yada tıklayınca düzenleye tıklıyor ,ve kişinin sayfasına giriyoruz. sağ üstte ip i tıklıyor ve altta sıralı çıkan yerde ,daha fazla üye ye bakıldığında ,kişinin önceki üyeliği varsa çıkıyor.yada ikinci bir üyeliği. ama sırayla yukardan aşağı bakılması gerekir.
konuyu burada herkesin gördüğü yerde açmam,bu tür girişimlerin tarafımızca ,sisteme bağlı bilindiğinin herkesçe bilinmesinin görülmesini temin etmektir. kalbi sevgilerimi sunuyorum.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
S.a. Elinize sağlık ustam yanlız merakımı bağışlayınız ama bunu ben sadace S.mod'lar ile ADMİN'ler tarafından biliniyor,ve bunların hariçinde'ki üyelerin bu ( İP ) adresini bilemez sanmışdım Saygılarımla.
yönetici vasfında olanalar görür ve bilir tevfik ustam. doğru biliyorsun.
konuyu buraya açmamın nedeni,sitedeki katılımcı kardeşlerimin bu durumu bilmesini temin amacıdır.
böylesi tasvip etmediğimiz bir neticenin bizler tarafından bilindiğinin herkesce bilinmesinde fayda görüyorum.
parmakla gösterilebilecek sayıda da olsa olsun istemiyorum.

TEVFiK

Vip Üye
yönetici vasfında olanalar görür ve bilir tevfik ustam. doğru biliyorsun.
konuyu buraya açmamın nedeni,sitedeki katılımcı kardeşlerimin bu durumu bilmesini temin amacıdır.
böylesi tasvip etmediğimiz bir neticenin bizler tarafından bilindiğinin herkesce bilinmesinde fayda görüyorum.
parmakla gösterilebilecek sayıda da olsa olsun istemiyorum.
S.a. evet sayın ustam bende başka bir yerde yönetimde bulunduğum için böyle biliyorum ve sizinde bildiğiniz gibi sadece ve sadece yönetimde bulunan kişilerin' ile sadece S. mod.olanlar dahi görüp yorumladıkları ('' yönetim,) isimli konuda geçerli oluyor.diğer' biz üyeler göremeyip okuyamıyorlar ..mesela burada ben.:D Saygılarımla.