demreli-radyestezi | Define işaretleri ve anlamları

demreli-radyestezi

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
üstad, sadece resimden bu ilmin faydalı olduğunu ilettiniz.
bu fotoğrafa bakarak çevreyi anlatmanız mümkün mü ? yanlış mı anlamışım.

@BoZKurT gardasim,
@demreli Üstadımız ın bu şekilde parça parça konuyu anlatmasından ziyade kendisi de arzu ederse kendisine ait bir sayfası olsun, kendine özel bu sayfada tüm arkadaşlara eğitim verebilir.
Tıpkı @Kader25 abimin ki gibi.
Ne dersin @demreli Üstat?
ayrıca kanas usta nın önerisinide kabul edersen buradan devam edebilirsin.

Ekli dosyalar

• DSC06320.JPG
    DSC06320.JPG
    2 MB · Görüntüleme: 33

demreli

Kullanıcı
Eğitim verecek bir konumda değilim, sarkaç bir araçtır. Bir resimdeki enerjileri tespit edilebilir ama her zaman sapma olur. Resim atarsanız bakmaya çalışırım o yönde inceleme yaparsanız sahada. Şunu da belirteyim ben şurada altın sinyali var derim ama asla %100 değildir sadece o bölgeyi incelemeniz için söylerim ama bölgede gerçekten olsam çubukla %100 noktayı verirdim.

Tek ve geniş açılı fotoğraf atarsanız bakmaya çalışırım müsait oldukça. Kaya ve işaret fotoğrafları atmaz iseniz sevinirim.

demreli

Kullanıcı
üstad, sadece resimden bu ilmin faydalı olduğunu ilettiniz.
bu fotoğrafa bakarak çevreyi anlatmanız mümkün mü ? yanlış mı anlamışım.

ayrıca kanas usta nın önerisinide kabul edersen buradan devam edebilirsi
Bu alanda 900-100 metrede altın tespiti yapabilirsiniz. Mümkünse bu açıdan fotoğraf varsa daha iyi olur.

Ekli dosyalar

• IMG-20221221-WA0004.jpg
    IMG-20221221-WA0004.jpg
    316.4 KB · Görüntüleme: 29

demreli

Kullanıcı
SARKAÇ NASIL ÇALIŞIR!
Sarkaç soru ile çalışır. Elinizde aldığınız sarkaçı fotoğraf üzerine getirdiğimiz de ona soru sorarız. Sarkaçin cevabı evet hayır olmak üzere iki adettir ve birde yön tayin eder. Yani 3 hareketi vardır (benim için)

Şimdi yukarıdaki fotoğrafı telefon üstünde açıyorum ve sarkaçi üstüne tuttum sabit şekilde. Daha sonra bu resimdeki alanda altın sinyali var mı diye sordum. Eğer bir altın sinyali mevcut ise 2 saniye içinde saat yönünde dönmeye başlıyor. Bu evet demek.

Saat yönü tersi hayır demek. Şimdi bir resimde altın Sinyali var mı dedim. Hayır dedi. Daha sonra BU RESİM DIŞINDA ALTIN SİNYALİ var mı? Diyorum. Evet derse diyorum ki ALTIN SİNYALİ RESMİN HANGİ YÖNÜNDE. Artık sarkaç saat yönü yada tersi değil de ileri geri sağa sola salınmaya başlıyor. Mesela resmin sağında altın sinyali var derse sormaya başlıyorum. RESMİN 10 METRE SAĞINDA ALTIN SİNYALİ VAR Mİ? 20 METRE 30 METRE... gidiyor. Altın sinyali var ise saat yönünde dönmeye başlıyor..

Resim üzerinde mezar var mı? Oda mezarı var mı? Gümüş var mı? Elmas var mı? Ne isterseniz sorabilirsiniz.. Sınır yok. Bu işin bir inceliği yok. Öyle eğitimlere tecrübeye gerek yok..

Alın elinize tespihi. Başlangıç için tespihi ileri geri salınım verin. Ama parmağıniz kıpırdamadan. Daha sonra benim adım..... diyin yani cevabın evet olacağı bir soru sorun. Bakın ne tepki verecek. Bu şekilde deneyin sizde

demreli

Kullanıcı
Aklıma konu ile ilgisi olmayan bir sahne geldi :) sanık olarak yakalanan birini ön soruşturmada bu şekilde suçlayabilirmiyiz :) bu adam suçlumu şakül evet dedi. Savcıya verilen soruşturma evrakında bu delil olarak yazıldı :) Alınmayın sizi eleştirme babında söylemiyorum Demreli arkadaşım. Sadece kurgu .
Çubuk sistemi ile aynı mantık bu sarkaç enerji frekans ile çalışır. Her alanda kullanılıyor mantıklı olan alanlarda tâbi ki.