Deve gibi kaya ? | Sayfa 10 | Define işaretleri ve anlamları

Deve gibi kaya ?

TRUVA

Admin
Ustam halkayı küçük çizmişim sen söyleyince fark ettim senin okladığın tarafa doğru devam ediyor .Resme göre sağ tarafını daha önce eklemiştim lakin akılda oturması için tekrar çizip atayım doğru yeri mi anlamışım.Video olarak da 1.video sağ tarafı .çekim yaptığım yer dikili taşın ve boşluk aldım dediğim tam arkası.2.video da 1.videonun devamı ve dikili kayanın arkasından çekim başlıyor.2.video da 0:29.saniye tünel tarafı,senin havalandırma üzerine konmuş olabilir dediğin kaya.Son resimdeki kaya dikili kayanın hemen altında sanki kuş tasviri var ,
video 1
video 2
Boşluk aldığın alanın doğru olduğunu düşünüyorum. Boşluk sınırlarını ve buraya gelen tünel boşluğunu detaylı test edin. Ayrıca boşluk alanında değerli testi yapabilirseniz. Durumu netlestirirsinjz faydanıza olacaktır. O alan boş değil.

AhdeVefa

Kullanıcı
Boşluk aldığın alanın doğru olduğunu düşünüyorum. Boşluk sınırlarını ve buraya gelen tünel boşluğunu detaylı test edin. Ayrıca boşluk alanında değerli testi yapabilirseniz. Durumu netlestirirsinjz faydanıza olacaktır. O alan boş değil.
Alanın 4 taraftan çevresini çubuklarla dolaştım, tünel ve boşluk çizilen alanda. Detaylı değerli testi yapmadım ama tepkiler güzel. Ustam hakkımızda hayılırsı. Allah senden razı olsun.Hakkın ödenmez. Gönlüne göre versin mevlam.