Erzurum Horasan Ve Kars Kağızman Ile Ağrı Aradındaki Bir Bölge | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Erzurum Horasan Ve Kars Kağızman Ile Ağrı Aradındaki Bir Bölge

fatih.o4

Kullanıcı
Selam değerli arkadaşlar

Erzurum horasandan başlayıp kars kağızman ve ağrı üçlemi içinde yani erzurum horasan, kağızman ve ağrıya kadar olan bölge içinde bir dere kenarın da olan bir bölge var ve bu bölgede içindeki derenin kenarında tek kişinin girebileceği kadar bir mağara ve bu mağaranın karşısında dere bulunuyor bu mağaranın yönü de güneye bakıyor ayrıca derenin kenarında 10 kişinin yemek yiyebileceği kadar bir yer taşı olacak ve bu taşın karşında da bir çeşme olacak böyle bir yer ile karşılaşan her kim olursa iletişime geçerse yardım olacağım.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
alan çok geniş biraz ayrıntı vermelisinki yeti bulasın ama büyük ihtimal bu bilgileri birinden duydun öyle olmasa yerin adresi net belli olurdu

ConCone

Kullanıcı
Hocam merhabalar, annem sizin tarif ettiğiniz şekilde ki yeri rüyasında gördüğünü söylemişti bizim köyümüz'de ( Kars / Kağızmanlıyız ). Hatta durup dururken medyumun biri annemi yolda çevirip annemin ruyasın da gördüğü yeri anneme tarif edip abla beni oraya götür orada bir yüzük var onu bana verin diğer bütün kıymetli eşyalar sizin 7 sülalenize yeter tarzında bir teklifte bulunmuştu fakat babam adama güvenemediği için teklifi geri çevirmişti. Bahsettiğiniz yerde aynı zamanda değirmende bulunmakta fakat şöyle bir sorunsal var orası neredeyse 1 derecede terör bölgesi hem asker hem köylüler olsun biz dahil yabancı birileri gittiğinde hemen askere jandarmaya ihbar ediyorlar altın arıyorlar diye.

Doğubeyazıtlı

Kullanıcı
Selam değerli arkadaşlar

Erzurum horasandan başlayıp kars kağızman ve ağrı üçlemi içinde yani erzurum horasan, kağızman ve ağrıya kadar olan bölge içinde bir dere kenarın da olan bir bölge var ve bu bölgede içindeki derenin kenarında tek kişinin girebileceği kadar bir mağara ve bu mağaranın karşısında dere bulunuyor bu mağaranın yönü de güneye bakıyor ayrıca derenin kenarında 10 kişinin yemek yiyebileceği kadar bir yer taşı olacak ve bu taşın karşında da bir çeşme olacak böyle bir yer ile karşılaşan her kim olursa iletişime geçerse yardım olacağım.
Dogubeyazitta dahilmi ağrı ilçesi