Eski Tarihten Kalma Mezara Zarar Verilmesi | Define işaretleri ve anlamları

Eski Tarihten Kalma Mezara Zarar Verilmesi

meinblauesleben

Kullanıcı
289ae45b781e88c2ecb6239a3f36043f.jpg
94724e9d1f43f409db3fca107e939dfd.jpg
bu eski hamama ne ugruna zarar verdiler bilmiyorm tabi ama etrafta herhangi bir dikkat çekici birşeyde göremedim ben

MAVRAN

Super Moderatör
Şimdi sorarım bu eseri bu hale getirenlere, hadi şimdi siz yapın böyle bir eserde görelim. İşimiz malesef bu sadece yıkmak kırmak yok etmek. Belki asırlar önceden gelen bir eser be insan hiçmı düşünmedin bunu yıkarken bunu yapan eller şimdi Nerede, ama ben düşünüyorum bunu yıkan eller şimdi Nerede.
Arkadaşlar böyle eserlere zarar verenleri gördüğünüz anda en yakın kolluk kuvvetlerine bildirelim. Bakınca inanin çok üzüldüm bunu yıkan bir defineci olamaz .

esrarengiz2828

Kullanıcı
Şimdi sorarım bu eseri bu hale getirenlere, hadi şimdi siz yapın böyle bir eserde görelim. İşimiz malesef bu sadece yıkmak kırmak yok etmek. Belki asırlar önceden gelen bir eser be insan hiçmı düşünmedin bunu yıkarken bunu yapan eller şimdi Nerede, ama ben düşünüyorum bunu yıkan eller şimdi Nerede.
Arkadaşlar böyle eserlere zarar verenleri gördüğünüz anda en yakın kolluk kuvvetlerine bildirelim. Bakınca inanin çok üzüldüm bunu yıkan bir defineci olamaz .
ustama katılmamak elde değil:(

tuncers

Kullanıcı
ustam memlekette aklı kıt çok böyle yerlerderde şurda burda define varmış diyerek tarihimizi kırıp yağmalıyorlar böyle yerleri tahrip etmekten lütfen kaçınalım bir mezar ya da mehzen bulunduğunda içine girildiğinde hepsi oda içinde olanlardır mezarın duvarlarında gizli bi geçit oluyormuş ölüye sunulan değerli eşyaların gerisi orda saklanıyormuş felan diye uydurma laflar söyleyenleri sakın dinlemeyin mezara girildiğinde mezar odasında ne varsa o kadardır başka bir şey yoktur....

meinblauesleben

Kullanıcı
Wolf ustam burda göbek taşı yok sadece havuzu birde fotografta da görüldügü gibi köşeyi kirip lazmişlar.

LG-D723 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kader25

Admin
Bir hayvan gecmis buradan.

Her nefs ölümü tadacaktir.