Fotağrafla define tespiti | Define işaretleri ve anlamları

Fotağrafla define tespiti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Reis

Kullanıcı
Yasaklı
1 ci resim küp toplu 2 ci resim tek para değerli 3 cü resim değersiz dagınık mangır bakır buronz tek tek yer bu resimler canlı canlı 2 akşam önce fotoğraf makinası ile çekilmiştir hiçbir prokrama atılıp yapılmamıştır doğal makinadan yüklenmiştir bu bir fotağraf makinasıdır .
daha çok resim var zaman buldukça atıcam siteye işlem yapınca parayıda atıcam .

Reis

Kullanıcı
Yasaklı
çok basit ustam gece makinayı beline indirip karşıya tutup denklanşör tuşuna basıyorsun .
hemen çıkan resme bakıyorsun yönünü bulunca varsa

Reis

Kullanıcı
Yasaklı
ustam bu makinayı bulmak için 12 adat makina aldım hepsini tek tek denedim ama vaz geçmedim .
tek marka tek model ve imalatı yok şu an 2000 yılında hatalı üretilen ve hemen durdurulan fotağraf makinası nı şanş üzerine
bir tırcıdan aldım benzinlikte .oda bizim trakyada çorba içmeye gittim otabana bir tırcı arkadaşım beni çekermisin dedi tırın önünde eşime göndercem dedi makinayı verdi bana ben çektim tır şöferini resme baktım adamın kafasında 1 tl çıktı bende saşırdım tırcıda bir daha çektim aynı paranın ay yıldızını gördüm büyütünce tırcıyı 5 metre ileri git çekeyim dedim ve çektim temiz çıktı .makinayı tırçıya verdim ama benim kafa o ilk resimlerde takılı kaldı çorba içerken tırcıya o makinayı sat bana dedim tamam dedi anlaştık ben makinayı aldım .
tırçı gidince biz aynı yerde resim çektik yine 1 tl çıktı gittik dedektörü aldık baktık makina ötüyo benzinciden izin aldık 25 cm de 1 tl çıktı ve sonra yeniden resim cektik tertemiz birşey çıkmadı . tamam dedik biz makinayı bulduk ve denemelere başladık .durum bu

KANAS_USTA

Admin
ustam bu makinayı bulmak için 12 adat makina aldım hepsini tek tek denedim ama vaz geçmedim .
tek marka tek model ve imalatı yok şu an 2000 yılında hatalı üretilen ve hemen durdurulan fotağraf makinası nı şanş üzerine
bir tırcıdan aldım benzinlikte .oda bizim trakyada çorba içmeye gittim otabana bir tırcı arkadaşım beni çekermisin dedi tırın önünde eşime göndercem dedi makinayı verdi bana ben çektim tır şöferini resme baktım adamın kafasında 1 tl çıktı bende saşırdım tırcıda bir daha çektim aynı paranın ay yıldızını gördüm büyütünce tırcıyı 5 metre ileri git çekeyim dedim ve çektim temiz çıktı .makinayı tırçıya verdim ama benim kafa o ilk resimlerde takılı kaldı çorba içerken tırcıya o makinayı sat bana dedim tamam dedi anlaştık ben makinayı aldım .
tırçı gidince biz aynı yerde resim çektik yine 1 tl çıktı gittik dedektörü aldık baktık makina ötüyo benzinciden izin aldık 25 cm de 1 tl çıktı ve sonra yeniden resim cektik tertemiz birşey çıkmadı . tamam dedik biz makinayı bulduk ve denemelere başladık .durum bu
Markası nedir hangi seri

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Bu nasıl bir makinadır anlamadım. Fotoğraf makinası dediğiniz flash veya tepe flashtan aldığı flash olmasa dahi deklanşör komutuyla dıştan aldığı ışığı aynadan lense yollayan bir cihazdır. Yani fotoğraf makinası ana mesleğimin bir parçası. Bu devasa bir mantığın alakasız bir mantık parçasıdır. Münecihlikten de farkı yoktur. Yani siz diyorsunuz ki bu cihazla fotoğrafını çektiğimiz insanlar vücudlarında bulunan herhangi bir uzva bir metal saklasa tespiti yapılır. Elimden geçmeyen fotoğraf makinası kalmadı hatta isterseniz şuan size konu altında elimdeki 40-60 yıllık cihazları bile görselini kanıtlı atabilirim Yani makinayı son sistem bir x-ray cihazıyla neredeyse aynı tutuyorsunuz. Ya ben yanlış anlıyorum yada siz konuyu gerçekten de yanlış anlatıyorsunuz. Kusura bakmayın benide yanlış anlamayın ama bu benim fikrim benim.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Reis ustam bu makina konusu arada bir açılıyor. https://www.definemekani.com/konular/yeralti-goruntuleme.25282/page-
Fotoğraf makinası fizik kurallarıyla çalışan bir makinadır. Normal bir makina cisimlerin arkasını tespit edemez. Flaş ışığı bazı cisimlerin arkasına (kağıt gibi )kısmen geçebilir ama bundan ötesi olmaz. İyiniyetinizden şüphem yok. Burada bir kullanıcı buzdolabı kapağının fotoğrafını çekerek arkasında yumurtaları gördüğünü iddia etmişti. Sizden bir ricam olacak. Bir tahta masanın altına para koyup üstten resmini çekin. Her koşulda çekebilirsiniz ve bunu lütfen videoya alın. Sonuca birlikte bakalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...