Fotoğraf makinesinden alınan resim | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

A21MEDLi

Admin
İyi hoş diyorsunda sony A serisinden itibaren aynasız üretim yapmaya başladı. Diğer DSLR Cameralırın bayağı üstünde. Bu dediğinizin olabilmesi için X-MR veya P-MR desteği olması lazım ama yine de kullanan bilir. Aslı olduğunu pek sanmam. Yeni bir tür tuzak kutusu olmasın bu. Piyasa da zaten en hızlı aldananlar bizim defineci kardeşlerimiz. Bence sağlam bir araştırma arge gerektiren bir konu.
Gercektir,ustam..noktalama konusunu beceremedim..
Hevesim kactı..bir kac arkadaşımdada var.onların elinden eksik olmuyor.onlarda ben gibi noktalamayı tam tutturamıyor...
Ama burda biri var zaten hep onun başının altından çıktı,Adam cok rahat yalan atabiliyor,Ama söyledigi yerden söyledigi var.cok iddaa da kazandı....ama onu götüren bi kisiye bile mal cikartmıyor....
O kadarda .......
Samimi Arkadaşım onu denemek icin küçük piknik tüpü gömmüş,ertesi günü bu adamı götürmüş.Arkadaşım yemin etti cekim yaptıktan sonra ipragaz piknik tüpün maviligini Hatta Kabartma yazısını bize gösterdi. Ama mal yok demis..parasını almış...
Bu gibi örnegi yazarsam 10 sayfa dolar...

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Gercektir,ustam..noktalama konusunu beceremedim..
Hevesim kactı..bir kac arkadaşımdada var.onların elinden eksik olmuyor.onlarda ben gibi noktalamayı tam tutturamıyor...
Ama burda biri var zaten hep onun başının altından çıktı,Adam cok rahat yalan atabiliyor,Ama söyledigi yerden söyledigi var.cok iddaa da kazandı....ama onu götüren bi kisiye bile mal cikartmıyor....
O kadarda .......
Samimi Arkadaşım onu denemek icin küçük piknik tüpü gömmüş,ertesi günü bu adamı götürmüş.Arkadaşım yemin etti cekim yaptıktan sonra ipragaz piknik tüpün maviligini Hatta Kabartma yazısını bize gösterdi. Ama mal yok demis..parasını almış...
Bu gibi örnegi yazarsam 10 sayfa dolar...
Vallahi hem şaşırdım hemde sayen de güldüm. ALLAH ‘dan piknik tüpüymüş ya bi küp altın gömeydi. O zaman mahfolurdu. 😂 arkadaşın konusuna iatinaden kendi sitesinden tüm ingilizce videoları izledim infrared dışında bi sağlama yapmıyor anladığım kadarıyla. Yani metal ayıklama vs yok sanırım. Ama geliştirilmişse bilemem. Yanlız baya baya şaşırdım. Teknoloji nereye gidiyor hay Maş’ALLAH. 🙃

A21MEDLi

Admin
bu makinanın Marifetine inanıyorum.fakat savunamıyorum,
O..... Adam dışında makinada tam anlamıyla kullanan ve görüntüyü okuyabilen yok.
O insana hakaret etmekte istemiyorum ama .... Teki bi adam.biz sadece çekim yapıyoruz ve o cekimi kendimizce konudaki resim gibi yorumluyoruz,"Görüntünün daha net anlaşılır olması dışında"
Şeytan işi gibi bisey..

A21MEDLi

Admin
..... Teki insanlardan para almadan bi yere gitmiyor,
Ben bunu çözeyim o paranın lafımı olur..
Anlam veremedigim şey Madem çözmüşsün bi yerden al hayatın kurtulsun,oda yok.... halla gözü insanların 3-5 kuruşunda...Yalan ağzında yuva yapmış.O derece..... Biri
Şahsende tanımam isim olarak diyarbakırda efsane olmuş. para verip yerine baktırana,tek tük,tek para dışında bi Allahın kuluna zerrei miskal hayrı dokunmamış.
...... Teki bi üçkağıtçı.
Ama testlerde çobanın sakladığı erzağını sayacak kadar ..... Biri.. Bu Sabahın köründe asabımı bozdu.

kocyigit01

Usta
Super Moderatör
..... Teki insanlardan para almadan bi yere gitmiyor,
Ben bunu çözeyim o paranın lafımı olur..
Anlam veremedigim şey Madem çözmüşsün bi yerden al hayatın kurtulsun,oda yok.... halla gözü insanların 3-5 kuruşunda...Yalan ağzında yuva yapmış.O derece..... Biri
Şahsende tanımam isim olarak diyarbakırda efsane olmuş. para verip yerine baktırana,tek tük,tek para dışında bi Allahın kuluna zerrei miskal hayrı dokunmamış.
...... Teki bi üçkağıtçı.
Ama testlerde çobanın sakladığı erzağını sayacak kadar ..... Biri.. Bu Sabahın köründe asabımı bozdu.
hayir olsun insallah ustam

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Hemende kızisan 😂. Başka ustamız yok bu bilgide.
Onbes temmuzdan sonra bu fetönün saklayıp kaçtığı paralar varmış hikayesine bu makineyle tanıştım proğram atılmış görüntü alınıyormuş dediler ben çubukla dolarların yerlerini tespit ettim üç noktaya ayrı ayrı gömmüşler çöp poşetlerine sarılı fotocu resimlerini görüntüledi çalışıldı fos çıktı ne benim çubuklar nede foto işe yaramadı sordum zevata kaç metreye kadar görüntü alabiliyorsun bana bir resim gösterdi inanırmısın hoca yeraltı sularını dahi görüntülüyebiliyorum bak mas mavi diyince bıraktım yakasını çünkü su mavi rengini gökyüzünden alır yeraltında gökyüzü olmadığına göre bir hayalin peşindende gidilmezdi yani...