Gergi Tavan Fiyatları

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Selamünaleyküm,

Gergi tavan fiyatları hakkında bilgisi olan varmı acaba. Belki forumda uğraşan yapan falan vardır.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Daldık gittik videolara.. iyiymiş ustam yapılışlarını inceledim ok pahalı bir maliyet getireceğini sanmam şimdiden hayırlı olsun diyelim yalnız temizlik konusunu nasıl yapıyorlar inceleyemedim...

wolf_52

Kullanıcı
neticede alcı pancıların işi bu, siz hem alçı pan ve duvar kağıt yapabillen usta buldunzmu tamdır bu iş , uygulaycağınız tavan ın, yüzeyi ölçülüp zemine uygulaycağınız dekorlu posteri seçip ona uygun tavana panosunu yaptırmak yada diyer değişle çerçevesini yaptırmak kalıyor, alçı pan metre karesi 12 tl dir malzeme dahil, led lanbalar 1 topu 10 mt dir , en kaltelisinin , 4 renk yanan , birim fiyatı 25 tl dir,ortalamsı, daha uygunlarıda var,kumandalı artı adaptör 100 tl kaba hesabı, dekor kağıdı ne kadardır bilmyorum..

Mirkut

Vip Üye
Ben yapiyorum ustam. Internetten bakmaniz lazim aslinda bizde siparisle getiriyoruz. Gunduz yazisir detayli bilgi veririm ustam hayirli geceler

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
akşam semtin fırınına girdim, fırın herzamankınden daha aydınlıktı, dedim bunlar tavana ne yapmış da içersi gündüz gibi. kafayı bi kaldırım, muhteşem bir manzara, dedim evin salonuna yapayım. burda önemli olan manzara resmi, nihayetınde haftanın cogu gunu işteyız, gunduzlerı yakıp ne yapcaz, akşamlarıda görseli guzel bir model gerekır.
yorum yazan ustlara tesekkur ederım.
mirkut ustama ayrıca tesekkur ederım. :)
konu hakkında yardımını rıca ederım mirkut ustam.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
lacivert ustam, temizlik konusunu bılmıyorum, fakat bir yöntemi oldugunu dusunuyorum, onuda mirkut ustam biliyor sanırım.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
wolf52 ustam farklı renk ve kumanda fikri hoşuma gitti. değerlendirmek lazım. ayrıca detaylı bilgi için tesekkurler.

Mirkut

Vip Üye
Ustam kac gundur bu bolgede internet gidiyor telden giremiyorum. Yine gidebilir:) yapmaya karar verirseniz birkac ustadan fiyat alin abi. Duvar tarafina gelen alcipanlara spot led yasalar cokdaha gosterisli olur. Coklu renk ledleri tercih etseniz sikinti olmazda genelde manzarayi en guzeli gunisigi gosteriyor. Ledlerin aralari 15 cm yada 20 cm olsa iyi olur. Yalniz gergi tavanin altina gelecek ledleri birinci kalite secerseniz ileride arizalanip tekrak actirmak zorunda kalmazsiniz. Birde gerginin gelecegi tavanin ici deki ledleri ve kablolari varsa onlarida iyibir monte gerekir ileride dusmesin gergi tavanin uzerine. Enson ogretmen evinin spor salonunu yapmistim guzelde gorunuyor. Fakat bu yaptigim yerden baslayip duvarin bir kismini ve tavandan donup tekrar diger duvardan asagiya iniyor. Resimlerini yujleyecem INSALLAH c.c

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Ustam kac gundur bu bolgede internet gidiyor telden giremiyorum. Yine gidebilir:) yapmaya karar verirseniz birkac ustadan fiyat alin abi. Duvar tarafina gelen alcipanlara spot led yasalar cokdaha gosterisli olur. Coklu renk ledleri tercih etseniz sikinti olmazda genelde manzarayi en guzeli gunisigi gosteriyor. Ledlerin aralari 15 cm yada 20 cm olsa iyi olur. Yalniz gergi tavanin altina gelecek ledleri birinci kalite secerseniz ileride arizalanip tekrak actirmak zorunda kalmazsiniz. Birde gerginin gelecegi tavanin ici deki ledleri ve kablolari varsa onlarida iyibir monte gerekir ileride dusmesin gergi tavanin uzerine. Enson ogretmen evinin spor salonunu yapmistim guzelde gorunuyor. Fakat bu yaptigim yerden baslayip duvarin bir kismini ve tavandan donup tekrar diger duvardan asagiya iniyor. Resimlerini yujleyecem INSALLAH c.c

evde cocuk varken dıger duvardan asagı ınmesı sorun cıkarabılır. dıger hususlarda haklısın.kaliteli olması avantaj olur. sök tak sıkıntı. spot konusunu anlamadım doğrusu. tavsiye manzara gormek ısterız. ayrıca benım salon 10-12 metre kare, tavan da kiriş-kolon çıkıntıları mevcut, tavanın bir kısmına uygulamak sorun olabılır. orta kısım buyuk olan yer. şimdi asıl mesele, bu işin metrekare fıyatı nedır ?

Mirkut

Vip Üye
Spot oda aydinlatma yuvarlak olanlar alcipana takiliyor aydinlatici olarak. Egen odada kiris geciyorsa bolseniz faza guzel durmaz eger acipanla komple kirisi kaybederseniz hem maliyeti artar hemde tavan basik olur. Manzara resimleri birkac tane likten verebilirim ustam. Benim hosuma genelde gokyuzu ve palmiye agaci gidiyor. Farkli desenlerde var tabi sahil manzaralarida guzel duruyor gokyuzu ve palmiyeyle birlikte tabiki icinde denizide gorebiliyoruz.