Gold Step - | Define işaretleri ve anlamları

Gold Step -

wolf_52

Kullanıcı
emeğine sağlık ustam lakin küp, dün gömülmüş gibi..

Mirkut

Vip Üye
Sanki agacin kokunun bir tarafinda sikinti yok islem gormemus gibide deger tarafindan birakilmis gibi hissettim. Wolf_52 ustama katiliyorum. Emegine saglik ustam

esrarengiz2828

Kullanıcı
Dikkatimi çekti doğrusu onun için attım daha önceki videolar kadar yapmacık gelmedi bana ama olabilir bu Araplar bu işe baya bi el atmış gibi gözüküyor

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

blutx

Kullanıcı
Esrarengiz usta birar tane alalım bundan :D şaka biryana ustam bu tür cihazlar elektronik aksamla kendisi ile örtüşmüyor futuristik bi kasa yapıp milletin gözünü boyama yönelik bir çalışma yapılıyor içeriğini araştırdığın zaman alakasız bir devre yapılmış olduğunuda görülebilir bence ve görülüyor.

Son düzenleme:

esrarengiz2828

Kullanıcı
Esrarengiz usta birar tane alalım bundan :D şaka biryana ustam bu tür cihazlar elektronik aksamla kendisi ile örtüşmüyor futuristik bi kasa yapıp milletin gözünü boyama yönelik bir çalışma yapılıyor içeriğini araştırdığın zaman alakasız bir devre yapılmış olduğunuda görülebilir bence ve görülüyor.
Görüntü kandirci alıcı ama değil mi benim dedektor bundan her turlu iyi bence daha net aynı derinliğin daha derinine iner ve ayrımını yaparım yeter ki malzeme çok olsun değil mi bu tip paralar ağaç köklerinde aslında ornek bi video çalışması olmus ben makine değil örnek olsun diye attım dikkat çekmek istediğim yer ağaçlar onun için ustam

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi