Hamile Kadın Ve Cocuk | Define işaretleri ve anlamları

Hamile Kadın Ve Cocuk

balaban66

Kullanıcı
Selam arkadaslar ,, Siteye biraz heyecan katalım.
Bu resim.Yoruk yaylasindaki ve aradığımız HAMILE KADIN. Ekli dosyayı görüntüle 2798

Selam Ersan usdam ,, Burada 300 kadinda 300 çocukda fındık altın koyduk diyor , Çok inceledim en ufak bir belirti bulamadım ,Bunu kırmaya kıyamadım , Eger bir şey çıkmazsa vicdan yapardım, SAYGILAR usdam

balkaya34

Kullanıcı
bu tür konularda iyi olan ustalar son zamanlarda sitemize uğrayamıyor. vakitleri oldugunda ugrarlar. burada bir hamile kadın varsa, onu görüp şu ayıyı görmezden gelmek doğru olmaz. yani o kadınsa buda ayı : ) Ekli dosyayı görüntüle 2801
Selam arkadaşlar, Internetim sinirli oldugu icin bunu kullandım.
Bu hamile kadın, Tarihi bendin yaklasık 700 veya 800 metre ( Bazan klm ) gibi cikiyor ondan metre olarak yazdım, Bu mesafede , Gol.ile YUMURTANIN arasi tahmini 300 metre ,Yumurtaile hamile kadinin arası 500 metre ola bilir.

balkaya34

Kullanıcı
bu tür konularda iyi olan ustalar son zamanlarda sitemize uğrayamıyor. vakitleri oldugunda ugrarlar. burada bir hamile kadın varsa, onu görüp şu ayıyı görmezden gelmek doğru olmaz. yani o kadınsa buda ayı : ) Ekli dosyayı görüntüle 2801
Selam arkadaşlar, Internetim sinirli oldugu icin bunu kullandım.
Bu hamile kadın, Tarihi bendin yaklasık 700 veya 800 metre ( Bazan klm ) gibi cikiyor ondan metre olarak yazdım, Bu mesafede , Gol.ile YUMURTANIN arasi tahmini 300 metre ,Yumurtaile hamile kadinin arası 500 metre ola bilir.