Hangi Dedektör Ne Için Kullanılmalıdır | Define işaretleri ve anlamları

Hangi Dedektör Ne Için Kullanılmalıdır

karadağ

Kullanıcı
Merhaba Arkadaşlar,

Dedektör alırken her eşyada olduğu gibi kullanıım amacına göre ürün almanız gerekir. Örnek verecek olursak, siz eğer ki tek para arayıcılığı yapacaksanız buna uygun, derin gömü arayacaksanız da buna uygun bir ürün almalısınız. Konuyu kısaca özetleyecek olursak tek para için bir vlf dedektör işinizi görürken derin gömü için işinizi görmeyecektir. Eğer tek para avcılığı yapacaksanız vlf dedektörlere yönelmenizde fayda var. Pulse tek para dedektörleri de vardır bunu da belirtmekte faya var. Ama derin gömü de tek seçenek pulse dedektörlerdir.

Saygılar

BAYBURTLU

Kullanıcı
ustam bu tek tek para işini nerelerde aramalıyız bu konuda bilgi verirseniz memnun olurum ayrıca vlf dedektörler çeşitli bu konuda nasıl bir yol izlemeliyiz hangisi iyi hangisi kötü oldugunu nerden anlarız

karadağ

Kullanıcı
Tek para arama konusunda bölgesel olarak ben size malesef ki bilgi veremem. Benim alanım arama ürünleri. VLF dedektörler için ise tüm satıcılar kendi ürünlerine iyi diyor. Önemli olan sizin bölgenizde hangisinin iyi çlaıştığı. Çünkü toprak yapısına göre verimlilik değişiyor. Bence siz bölgenizde olan bir dedektör bayisine gidip test talep edin. Arazide görerek ürün alın.

BAYBURTLU

Kullanıcı
anladım ustam bayburtta dedektör satan yer olmaz küçük yer ya tarbzondan ya erzurumdan veyada erzincandan tedarik ederiz ama önce siz değerli ustalarımızdan yeterli bilgiyi aldıktan sonra teşekkürler

onur600

Kullanıcı
Bu konuda bir kaç kelam etmek istedim.Malum ülkemizde bu işlerle uğraşmak yeterince sıkıntı iken;Birde cihaz seçimi yamak oda ayrı bir dert.
Maşallah bir çok firma ürün satma derdinde yıllarca arazi ekipleri malesef sömürüldü.Ancak son dönemlerde kullanıcınında bilinçlenmesi cihazlarda tercih yapması kaliteyi arttırdı.
Tabi bu sektörde en iyi cihaz yoktur.En iyi kullanabileceğimiz bütçemize ve amacına uygun cihaz vardır...
Tüm sistemler için geçerli tek artı özellik minareli elemesidir.Diğer özellikler teferruattır.Boşa çalışmaktan bıktı millet(dikkat)

BAYBURTLU

Kullanıcı
Bu konuda bir kaç kelam etmek istedim.Malum ülkemizde bu işlerle uğraşmak yeterince sıkıntı iken;Birde cihaz seçimi yamak oda ayrı bir dert.
Maşallah bir çok firma ürün satma derdinde yıllarca arazi ekipleri malesef sömürüldü.Ancak son dönemlerde kullanıcınında bilinçlenmesi cihazlarda tercih yapması kaliteyi arttırdı.
Tabi bu sektörde en iyi cihaz yoktur.En iyi kullanabileceğimiz bütçemize ve amacına uygun cihaz vardır...
Tüm sistemler için geçerli tek artı özellik minareli elemesidir.Diğer özellikler teferruattır.Boşa çalışmaktan bıktı millet(dikkat)
aynen öyle ustam ama burda kullandığınız bir cihaz varsa paylaşın bizlerde bilgi sahibi olalım ayrıca bu bilgileri ALLAH rızası için dugru bilgiler paylaşılırsa daha güzel sonuçlara varılır ne demişler kimin parası kiminin duası... bu yazdıklarım genel olarak ustam yazdım yanlış anlama sakın:)

onur600

Kullanıcı
Bayburtlu ustam,benim kullandığım ve memnun olduğum cihazlar teknolojiekibi urunu. Birde dijital alan taramam var.Onere bilecegim;).Ben şahsen gayet memnunum.Zayıf noktaları yok değil ama lorenzi pek aratmaz pek iddalida olsa şahsen pek farkını görmedim.En azından stabil ve mesafesi tatmin edici.Su da bir gercekki teknolojinin sahibi aramızda beğenmeyen kafasını utulesin.Bu arada daha piyasaya çıkmayan bir ürünü var mutlaka takip edin derim.Özellikle tek tek de ayrı bir iddiası var.
Bunları yazarken yanlış anlasilmasin ben kendi tecrubemi yazıyorum.İllaki memnun olmayanlarda vardır...
Saygilar.

BAYBURTLU

Kullanıcı
ALLAH razı olsun ustam bizde bu ürünleri kullanıpta bilğilerini paylaşan abilerimize kardeşlerimize canı gönülden teşekkür ediyorum

esrarengiz2828

Kullanıcı
bayburtlu ustam dedektörle araycağınız yerleri ya gözünüzle eski yerleşimyerlerini seçerek yada bildik yerleri mağra içi olur kilise yakınları olur değirmen yakınları olur açılmış mezarların yakın çevresi olur kale kenarları olur tarihle neresinin alakası varsa olur yeterki azim olsun

MAVRAN

Super Moderatör
bayburtlu ustam dedektörle araycağınız yerleri ya gözünüzle eski yerleşimyerlerini seçerek yada bildik yerleri mağra içi olur kilise yakınları olur değirmen yakınları olur açılmış mezarların yakın çevresi olur kale kenarları olur tarihle neresinin alakası varsa olur yeterki azim olsun
esrarengiz2828 Ustam BAYBURTLU Usta 14 EKİM 2015 den bu güne siteye girmiyor. Bir yerleri vardı güzelde yerlerdi onları paylaştı ve ondan sonra ne hikmet bilinmez Selamünaleyküm.