Hangisi | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Hangisi

Ayaz42

Kullanıcı
Selamun aleykum ustalarim hepiniz iyisinizdir insallah bi konuda size danismak istiyorum ben bi dedektor almayi dusunuyorum ama hangisinin benm icin iyi olacagini.bilmiyorum daha once hic kullanmadim da arazide beni bos gondermicek bi dedektor onerirmisiniz yardimlarinizi bekliyorum ustalarim hangisini almam gerekiyor saygilarimla :)

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
aleykumselam değerli kardeşim.
cihazlar hakkında sana tavsiyede bulunabilecek bilgiye sahip değilim. fakat sitemizde reklamı bulunan http://www.definemekani.com/forum/konular/define-mekanına-Özel-dedektör-kampanyası-hk.22277/ konusuda bu olan firma ile iletişime geçmeni öneririm. önerme sebebine gelince, kesinlikle maddi yönden değil, şöyleki, firma sahibinin cihaz satmak gibi bir hedefi yok, yani sen bana falanca cihaz lazım dediğinde, ne yapacan o cihazi, bölgen o cihazı kullanmaya müsaitmi ? toprak yapısı nasıl ? ne amaçla kullanacaksın gibi sorular soruyor. istese tamam gel istediğin cihaz var diyebilir. reklamını yapmıyorum, arayıp almak zorundada değilsin, bilgi ve tavsiye alabilirsin.
sevgilerimle

esrarengiz2828

Kullanıcı
eski konularda var önerilen bazı cihazlar onlarıda değerlendir yorumları oku işine yararsa al

Ayaz42

Kullanıcı
aleykumselam değerli kardeşim.
cihazlar hakkında sana tavsiyede bulunabilecek bilgiye sahip değilim. fakat sitemizde reklamı bulunan http://www.definemekani.com/forum/konular/define-mekanına-Özel-dedektör-kampanyası-hk.22277/ konusuda bu olan firma ile iletişime geçmeni öneririm. önerme sebebine gelince, kesinlikle maddi yönden değil, şöyleki, firma sahibinin cihaz satmak gibi bir hedefi yok, yani sen bana falanca cihaz lazım dediğinde, ne yapacan o cihazi, bölgen o cihazı kullanmaya müsaitmi ? toprak yapısı nasıl ? ne amaçla kullanacaksın gibi sorular soruyor. istese tamam gel istediğin cihaz var diyebilir. reklamını yapmıyorum, arayıp almak zorundada değilsin, bilgi ve tavsiye alabilirsin.
sevgilerimle
Evet ustam ozellikle o dedektor ustune duruyorum bazi konulari okudum wtrk ustamizinda tavsiyesi oydu , vlf olanini ozellikle tavsiye etmisti hem fiyat olarak ta uygun yorumlariniz icin tesekkurler ustalarim siz en iyisini bilirsiniz bize uymak duser