Hayatı ‘ramazan’laştırmak… | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Hayatı ‘ramazan’laştırmak…

MAVRAN

Super Moderatör
Sağlık olsun inşAllah görüşeceğimiz günlerde olacak trabzondan samsuna kadar uzandık samsuna bir daha gitmem demiştim ama büyük konuşmuşuz bizim yeğen bastırınca bizim atlayıp zıplamalarımız havada kalıyor.. ailece söz vermiştim çocuklara derslerden bunalmışlardı ramazan girmeden bir hava aldıralım dedim yağmurdan gözümüz açılmadı ama olsun buda yetti.. sizler gibi dostlarıda arzu ettik ama kısmet senin için ünyeyide gezdik çamlıkta geçmiş hatıraları yad ettik...
Dostum Ailecek sizi Uzungöl de ağırlarıtık görülecek yerlerden bir yer Karadeniz'de belkide şimdi gittik demeyin işte o zaman oturup ağlarım.

esrarengiz2828

Kullanıcı
ustamın dönüşü olacak heralde arıza yapar belki arba bizim burdan geçerken uğramassa tabi töbede yinede karahisarda bi kardeşi olduğunu unutmaz biz necelerini yoldan duasını aldık yine yolda koymadık (Allah1 c.c) izniyle ustam selametle

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Ah benim Dostum sen bizim ellere gidersin de benim neden haberim olmaz Dostum keşke bir haber ucursaydin. Bizim oralarda çayı sohpetle iceceksinki zevk versin. İnşallah birgün bende orada olunca gel be Dostum bir çay demleriz kumda yanında birde sabaha kadar sürecek sohbet bak Dostum Cemil abinin çayımı yoksa ben demlediğim caymı. Hem bu Cemil usta Nerede kalıyor bir uğrayıp çayını içer teşekkür ederim. Dostumu memnun ettiysem beni bahtiyar etmiştir. Bir teşekkürü de hak etmiştir. Selam ve Saygılar.

Dostum akçaabat sahilinde cemil usta diye muhterem abimiz var ünlü bir restoran yemekleri harika çayıda hakikaten güzel demliyor.. demek sen kumda çay demlemeyi biliyorsun bu harika işte bu tekniği herkes bilmez bravo doğrusu ustam bu yaz içinde geleceğim inşAllah haberleşiriz esrarengiz28 ustamda yakınmış bir ortam oluştururuz Mevlam nasip ederse teşekkür ederim...

MAVRAN

Super Moderatör
Şaka yaptım kurban şaka öyle olmaz. Bunu yapmak için ekipman lazım evde hemen yapayım deseniz olmaz kardeşim inşallah Lacivert Dostum gelirde bir vesileyle biryere toplanirsak yapan bir yer buluruz mutlaka her beldede yapan yer vardır kıyıda köşede eskilerden olacak. Para için bu işi yapmıyacak dostlar gelince çay içtik desinler diye bu işi yapanı bulursan işte o.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Aha.. işte böle bişey...:D