Hele Git Bak Bakalım Taputtaki Babanmı.!?? | Define işaretleri ve anlamları

Hele Git Bak Bakalım Taputtaki Babanmı.!??

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Bizim kazma kıran halil hak vaki olur sonunda babayı bulur...
Cenazesinde hoca efendi vaziyet alırken cemaat ten çok iyi adamdı,çok güzel insandı,ben böyle bir yiğit ömrümde görmedim gibi iç çeken cemaati duyan hanımı,
_oğluna oğlum yeri hele git bak bakalım taputtaki babanmı...(kahkaha)(kahkaha)(kahkaha)(kahkaha)(kahkaha)

gıral

Vip Üye
Bizim kazma kıran halil hak vaki olur sonunda babayı bulur...
Cenazesinde hoca efendi vaziyet alırken cemaat ten çok iyi adamdı,çok güzel insandı,ben böyle bir yiğit ömrümde görmedim gibi iç çeken cemaati duyan hanımı,
_oğluna oğlum yeri hele git bak bakalım taputtaki babanmı...(kahkaha)(kahkaha)(kahkaha)(kahkaha)(kahkaha)
Usta ağzından bal damlıyorgine:D

TEVFiK

Vip Üye
Hanımı tevfik ustaya sorar..
_ Söylermisin more benimle evlenmeni kim tavsiye etti..?
Tevfik usta:
Ne bileyim gare o ka düşmanım varki...!!:eek::p:D:D:D
Selamunaleyküm ; Sayın Ustam Vallahide çoh doğru be Moresi sizin bu bildiğinizi Rahmetli Anamm dahi bilmeyodu evet sağolunsu ki düşmanım çoh sevenim hiç yoh be moresi.hoca bile bilememiş'ki o kaaa güzel anlatmış yazııkkk..Eeee anacağızımda hoca efendinin anlattıklarını duyunca Anacağızım bile şaşırıp get bah bağalım içindeki babanmı diye.
Elinize ve Emeklerinize Sağlık Sayın Lacivert Ustam ...< Aliveli Ustamda duymasın gariiii.:rolleyes:;)Saygılarımla.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Bir gün arazide geziyorum arada bi tok tok tok diye bir ses duyuyorum ama ne sesi olduğunu bir türlü çözemedim...
Sonunda merak icinde sesin geldiği tarafa yöneldim aaa !? ne göreyim tevfik usta koç gibi gerilenip gerilenip kayaya tosluyor..
Hemen koştum ustam ne yapıyorsun allah aşkına.!! hele bi dur diye seslendim ustam beni görünce bana yöneldi sağ ayağıyla yeri eşelemeye başladı tam yanına varmıştımki bir baktım ustamın gözlarinin karası hiç yok başındaki kasketin tereği yana kaymış inanır mısınız sanki başımdan aşağı yüzonvolt elektrik verdiler beni aldı bir titretme...baktım ustam gerilenmeye başladı beni daha kim eyleyebilirki sağa sola çarpa çarpa kaçıyorum kan revan içinde kırık ayağımla kendimi can havliyle bir kayanın üzerine attım,, tam allah sana şükür kurtardık diyecektimki Tevfik ustanın şapkasının ucu göründü yaw kacacak bir yerde yok korkudan gözlerimi yumdum başladım bende başımı taşlara vurmaya.. omuzuma bir şeyin dokunduğunu fark ettim ama gözlerimi korkudan acamıyorum azrail geldi kanadı dokundu beni götürecek diye içimi tarifsiz bir sevinç kapladı... başladım eşhedüenlaaa.... derken ac gözlerini gare demesinmi gözlerimi açmamla pantolonu ıslatmam bir oldu beni tanımadınmı ben teyfik dagların aslanı...
Dağların koçu demek istedi herhalde...
Ama bi tufahlık var yüzünü dönmüyor bana kendi kendime ben altıma kaçırdım diye ustam beni mahçup etmek istemiyor yada beni kovaladığı için mahcubiyetinden olmalı diye düşünüyorum birden yerde garip işaretlerin olduğunu fark ettim ıslanınca ortaya çıkmış baklava dilimleri var çarpılar var tavuk civcivler.. ustam bi dönde bak hele burda işaretler var.. görüyorum demesinmi. ! Nasıl olur dedim !! benim dünyam tersine döndü.. gözlerim gibi gözlerimin karası geriye döndüğü icin şimdi geriden görüyorum...
Aman Allah'ım kendimi nasıl o kayadan aşağı atmışım bilmiyorum kendimi derede buldum... Uzaktan Tevfik ustanın sesi geliyordu meeee... Meeee.....

TEVFiK

Vip Üye
Selamunaleykum Sayın ustam Allah sizden bir Ömür boyu Razı olsun
Beni sabah sabah güldürdünüz yaaa Allah,'ımda sizin yüzünüzü ömrünüz boyunca güldürsün.tabiki ben meee..lerim O' kadar çok işaretleri görüp te çözememek benim kafayı yememe neden oldu.( zaten yoktu da eh işte gare ) elinize ve emeğimize sağlık Saygılarımla. Ben Tevfik Özgür...hah bak imzamı da atmış bulunuyorum.:D:D:D

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Yaw ustam sana takılmadan duramıyorum hakkını helal edesin...

TEVFiK

Vip Üye
Selamunaleykum Sayın ustam şayet hakkım var ise yerden göğe kadar Helâl olsun sizi seven ben deniz bana takılmalarınızdan.hoşnutum ama aliveli ustam kıskanmasın sonra.hehehehehe..Saygılarımla.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Selamunaleykum Sayın ustam şayet hakkım var ise yerden göğe kadar Helâl olsun sizi seven ben deniz bana takılmalarınızdan.hoşnutum ama aliveli ustam kıskanmasın sonra.hehehehehe..Saygılarımla.
Kıskanmak mı
Asla abi
Kıskanmıyorum
Siz devam edin
Beni hiç katmayın aranıza :p