hirsiz isaretlerin cuzumu | Define işaretleri ve anlamları

hirsiz isaretlerin cuzumu

ersan

Admin
Ortada bir deliği olan 1.Malka daire . Burcunda / ile bahar gösterir ve bu para -potkapak anlamına gelir . Bir çapraz işareti ile takviye edilebilir .

Gösterileri onun altındaorta ve gömülü taş bazı altın bir ağaç ile çayır -merkezine bir çizgi ile deliksiz 2.Okrazhnost .

3.Okrazhnostorta ve delinmiş bir küçük ortada bir taşla Bounar delik gibi gömülü taşlarla oluşturulmuş - Sofra aşağıdakiçarmıhta dört delik olanzıt işaretli altın olduğunu gösterir .

4.Poluokrazhnost bir çizgi ve yanında bir yıldız ile birleştiğinde - bu Türk altın ile kapalı bir mağara gösteren , bir hilal bulunuyor .

Dik taşlar ve bir taş üzerinde bir haç ile şekilli 5.Polumesets -haçyönünde bu s / u hilal altın mezar ve içinde var olduğunu gösterir . Hilaltaşları olarakbel geçerli metreden sayılmalıdır .

6.Na kaya çizilmiş bir delik ve onun silah üzerinde "Yasak Kelime" - bir vuruş razctoyanie gizleme altın gösterir . Silah almak ,delik ve ateşpopo koymak . Mermi düştüğü hallerde , para var .

7.Kaniya bıçak - bir delik ile başka kaya gösterir , harç ile bulanık altın var .

8.Poshtov ve bıçak geçti - Bir atış mesafesi haidouk altın gömülü olanbıçağınyönünü gösterir .

9.Pishtov ve bir karakter bir delik ile bir yönde bıçak -burcunda / ile suyunakışını gösterir ki orada höyük ve onun altın .

10.Dva gun çapraz - haidouk toplama gösterir

11.Dva gun bir yönde ,biri diğerinden daha kısa - iki kişi altın işareti ve haidouk stash orada altın bir atış iki metre gömülü gösterir .

12.Krast ona bir bardak - u altın gömdük manastırı oturum / gösterir .

Başka / ile iç içe 13.Dve yılanlar - 2 metre mesafedenaynı ölçekte iki fişlerini gösteren ve bir yay kuyruk .

Bir daire içinde 14.Edna yılan kafası - o onu ilkbahar ve altın önce gösterir .

Su olukları için üç katlanmış onu yılan 15.Okrazhnost - altın doluüçüncü delik üç şelaleler gösterir .

16.Tri bir lale sapı , üç köşeli onları yılan - bodrum ile bu alanda üç tepe gösterir .

Bir çizgi ile bir daire içinde küçük haç 17.Slantse - ile gösterir / aralarında bir çeşme ve meyve ağacı ile gündoğumu çayırında , daha az para var .

18.Pergel - bupara var altında bir işareti iledönüm taş gösterir .

Yanında küçük bir haç ve bir ok ile karpuz dilimleri gibi yöneten 19.Nachenata daire , -sonraki karakter bir gün , altın var karpuz ve s / u bloke girişinde açık bir mağara çapraz olduğunu gösterir .

20.Okrazhnost at - kemik - altın bir yük ile kapalı bir mağarada gösterir / karakterleri ile .

21.Choveshki görüntü - bunun arkasında bir yay olduğunu gösterir ve bu giriş kapanmadan önce , yerden görüntüyü görebilirsiniz .

Çemberler ile 22.Bure -çayırdanehir ve şelale / egreka bir kayanın altındadikey deliğe altın gizlenmiş yaklaşık üç karakter ve üç iş orada Egrek olduğunu göstermektedir .

Dört parmak ile 23.Choveshka el - 5 gösterileri asi burada altın , biri öldürüldü. Altın mezarına bir taş atımı elinde.

24.V açık bitmemiş Cave yılan - u başka bir mağara , bir yılanın kafası ile var / s olduğunu gösterir - altın var , derin gömüldü .

25.Na ölçekli Roman V - Bir mağara , bir Roma yolu veyol çapraz s / u , olduğunu gösterir . Roman hazine ile yeraltı vardır .

26.Rimsko I , II , III , tek bir mesafede birbirinden yüz metre ile - birmanastır mahzeni ve altın gösterir . Her ikisi de altın ile tsivida göstermektedir. Orada ve o altın üç gösteri kaya , .

Haç tutan eller kilimyavka ile 27.Pop - altın zehirlenmesi ile sırtını giriş gösterir .

28.Arshin , makas ve iğne - u Terzi Maara onları / ileuçuruma veya nehir oturum / s olduğunu gösterir .

Aşağıbıçak ile 29.Sabya - u bir ölçek vardır ve nehir ile bir fiş değirmeni ile / onu para altında akarsu / s olduğunu gösterir .

30.Kamak - krom delik -taş girişinde altında Roma altın içeride bloke olduğunu gösterir

31.Brasnarski sandalyesi - gösterir bunun / a bloke giriş ve altın içinde açık bir mağaradanehir veya çukurda .

Uzanmış kanatları ile 32.Orel - tıkanmış deliğe açık iç mağara harcı ile bulanık herşeyi belge var - o bir delik / yüksek kaya gösterir .

33.Kopanya üç Kyusheto - Dördüncü kırık - altın küçük bir höyük içindebölünmüş kaya ve altın gösterir , ve onun arkasında .

34.Bukvite tio W ( veya 4) bir daire içinde , 4 e - bu baş harfleri ve Valchan liderin kod göstermektedir. Sadecekapalı deniz , Calais hazine gösterir . Bu Istranca olduğunu. Ham son harfi W gibi görünüyor , henüzsayı 4 veya 7 . Niş kırık olduğunu tespit oldu . Ben güvenilir bir kişi biliyorum . Aslında bu bulunan diğer niş vardır .

İki tabanca haç ve step / o in 35.Okrazhnost cut - Bir tencereye , s / u gitmek için yürürken , bir şapel imzalamak alt , para zordur ve yeminli üç reisleri tarafından iki yerde gömüldü - Wolf, pop Kara Martin ve Nikola .

Balık ve yarım kase ile bir çatal , kaşık , ekmek ve buchak sindzhircheto ile 36.Sofra -işaretinehir tarafından bulunan anlamına gelir . Sen yedik vekabile reisi iletüm dosyayı okumak ,nehir bir şelale ve su değirmeni vardır ve birçok taşlarla çevrilinehir çayır , altın üç yerde ve tek bir yerde görülmesi gereken üç yerde orada gömülüdür .

Ölçeğin 37.Kantar topuz -friz kg gösterildiği gibi karmaşık , bu yüzden kg altın ve kaç metreişareti üzerinde gömülü olduğunu .

Bilek ve ona bir pencere ile 38.Na rock kız - bunun arkasında bir kavşak ve onu manastıra bahar ve altında mağara olduğunu göstermektedir . Her üç yerde altın var.

Mil ile 39.Hurka - bir ölçek belgeler ve küçük bir altın ile bir fiş vediğer bahar sahip olduğunu göstermektedir .

40.Chakmak , chibuk ve Türk sigara durum - bir açıklama ...

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Cevap: hirsiz isaretlerin cuzumu

Cok güzel bilgiler ustam eline sağlık
Yalnız yabancı kelimeleri anlayamadım

madhunter

Kullanıcı

ersan ustam eline sağlıkta birde şekilleriyle görebilseydik daha güzel olurdu

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

somurtukAaaah ersan ustam ah.:confused:

Eline sağlık ustam mutlaka çok değerli bilgiler paylaşmışsındır :(
birazda ben anlayabilseydim iyi olacaktı biraz çabaladım ama baktım olmuyor pes ettim sonunda...:(