Hocadan Yardım Almak | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Hocadan Yardım Almak

omer590

Kullanıcı
Selam aleykum arkadaslar, geçen günlerde suphelendigimiz bir yer vardı. Çubukla ve kurşun kalemle bakan arkadaşlar burada tünel var ve biraz altın görünüyor dediler. Daha sonraki günlerde baktiginda define yarim metre kaymış dedi. Biz de bir hocanın yanına gittik. Arazi hakkında bir kaç soru sorduktan sonra biraz durdu ve orada hiç bir şey yok dedi. Tılsım veya define yok dedi. Sizce ne kadar doğru olabilir ?

gıral

Vip Üye
Çokdoğru demiş hertaşın altında define arayan bir milletiz sanki yerden mantargibi bitiyor gömüler yokcin götürdü yerideğişti inanmayın kardeşim uyduruk bişelerlede bakıp tamam deyip işyapmayın

Yeşilordu

Kullanıcı
İnsanlarla görüşen her cin müslüman değildir. Müslümanlar bunlarla ilgilenmez sizi kandırmışlar. Cinci hocaların hepsi onların oyuncağı olmuştur kardeşim. Onlar hep yalan söyler hoca onun yalanınj küfür üzerine küfür olur. Günah zinciri iblis arkadan kıs kıs güler. Toprağın altındakini kimse bilemez. Vakti zamanında bir istihare yaptım baya sorunlar oluştu.... Yeri görmekte önemli değil başka sorunlar ard arda gelir. Hele ki bu tür işlerle ilgilenip yeterli dini bilgi ve imanın yoksa çıkmaza girersin. En güzeli işaretler bul çözemeye çalış varsa nasibinde kendi bulur. Yerdekiler ve göktekiler ancak Allah'ındır. Kime isterse ona verir. Boşuna para yedirme güzel kardeşim bu insanlar hatta kimse gitmesinki bu işi yapmasınlar ki imanlarını kurtarsınlar