Horasan Nedir – Horasan Nasıl Anlaşılır | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

walker wolf

Kullanıcı
surat ve garanti olusu noktasında oksijen ve aside hic birsey yetisemez asit cinsi yazmayacagım dileyen profesyonel ustalara ozelden yazabilirim sır degildir acemi kardeslerimizin ve amator arkadaslarımızın kısıtlı imkanlarla kapalı alanlarda asit kullanmasından korkarım o yuzden aleni yazmadım ...oksijen alevini kesici ayara getirirseniz horasan bir hayal gibi acılır hakeza asitte buyuk yıgıntılarda guzel sonuclar veriyor .. bir tek istanbulda aside kafa tutabilen horasana rastgeldim bunun dısında tum harclarda basarılı oldu oksijen rakip tanımıyor ...

metin77

Kullanıcı
surat ve garanti olusu noktasında oksijen ve aside hic birsey yetisemez asit cinsi yazmayacagım dileyen profesyonel ustalara ozelden yazabilirim sır degildir acemi kardeslerimizin ve amator arkadaslarımızın kısıtlı imkanlarla kapalı alanlarda asit kullanmasından korkarım o yuzden aleni yazmadım ...oksijen alevini kesici ayara getirirseniz horasan bir hayal gibi acılır hakeza asitte buyuk yıgıntılarda guzel sonuclar veriyor .. bir tek istanbulda aside kafa tutabilen horasana rastgeldim bunun dısında tum harclarda basarılı oldu oksijen rakip tanımıyor ...
aynen ustam tüm özelliğini ve sertliğini yitiriyor. aynı zamnda çok hızlı ilerlersin ve sonuca ulaşırsın

Koraşoğlu

Kullanıcı
Zemin üzerinde bulunan kireç görüntüsündeki yerler horasanın bir çeşiti olabilir mi ustalarim. Elimi nereye atsam kireç taşına benzer bir yapı ile karşılaşıyorum bu günlerde bilgi verebilecek olan var mı. Saygılarımla.

Jack

Kullanıcı
En temiz ve en hizli yontemi yaziyorum. Oksijen tupunu horasslanin yanina goturun ve atesleyin. Saatte 1 metre horasan kirma garantili. Isindikca horasan ozelligini kaybeder size sadece cekic ve murcla ufak ufak vurmak duser.
Ustam merhabalar bu konuda biraz daha açıklayıcı olur musun.mesela çekicsiz ve murcsuz delebilir miyiz yada kesebilir miyiz horasan kayayı.