Hutame Nin Sistemi | Define işaretleri ve anlamları

Hutame Nin Sistemi

A21MEDLi

Admin
s.a arkadaşlar öncelikle açtığım o konuyla ilgili bi açıklama gereği duydum o konuya yazacaktım, sadece adminler konuyu açıp yorum yazdıktan sonra kapatıyorlar bundan dolay yeni konu açma gereğini duydum..
HUTAME den uydu bağlantılı leptop alıp dolandırlmayın.
diye açtığım o konu yaklaşık 2 yıl önceydi vede bana sistemin kurulması için aracı olmuştu,şuanda yaptığı sistemle hiç bi alakası yoktur,öncelikle bunu belirteyim
hutame şimdi kendisinden yardım isteyen kişilere earth üzerinden yardımcı oluyor.buna inananlar olduğu gibi inanmayanlarda var,
selamlar

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
Aylık 50 liraya sitesine vip üye oluyorsun ve sadece ayda 2 kez vip üyeelere bakıyormus.
Yalnız takıldığım bir nokta var.
hutame ve birkaç diğer usta Türkçe'yi düzgüz yazamıyor☺☺
Neden acaba

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Sistemle alakası yok derken
Ne demek istedin @A21MEDLİ ustam
Anlamadım
Sana zahmet açarmısın
Konuyu kitleme sebebimiz yazılmış abi
Hutame usta cevap yazmadı
Belkide haberi yok
Arkasından konuşma olmasın diye kitlendi

A21MEDLi

Admin
Rüştü usta bana verilen sistem garmin in çok değişik bi versiyonuydu,keşke bozulmasaydı.
hutamenin şuanda kullandığı başka bi proğramdır,
açtığım o konu bu sistemiyle yakından uzaktan alaksı yoktur diye açıklama gereği duydum

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
A21MEDLİ ustam, emin olmadığım hiç bir konuya yorum yazmadığım gerçeğinden hareketle ,bu konuya ve adı geçen şahsa ait ne olumlu nede olumsuz bir yazımı hatırlamıyorum. sizler gibi bilenlerden sadece dinliyoruz.
benim bu konudan ziyade ,şahsını burada görmemin mutluluğunu belirtmek isterim. zamanın olursa zatıalinizi daha sık görmek arzumla, sıhhat dolu günler dilerim...

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Rüştü usta bana verilen sistem garmin in çok değişik bi versiyonuydu,keşke bozulmasaydı.
hutamenin şuanda kullandığı başka bi proğramdır,
açtığım o konu bu sistemiyle yakından uzaktan alaksı yoktur diye açıklama gereği duydum
Anladım abi
Sana zahmet bilgin dahilinde
Şu uydudan tespit işini bizlere anlatırmısın
Vardı yokdu derken kafalar karışıyor
Siz ve bir kaç güvendiğimiz ustalarımız
Bu konuda bilgi ve deneyim sahibisiniz
Ricam
Vaktiniz var ise
Açın bu konuyuda
Mekan sakinleri sizin bilginizden nasiplensin
@A21MEDLİ
Mekanı TapaTalk dan Takip Ediyor

A21MEDLi

Admin
Amedli Ustam seni özlemiştik umarım sıhhat ve afiyettesinizdir...
A21MEDLİ ustam, emin olmadığım hiç bir konuya yorum yazmadığım gerçeğinden hareketle ,bu konuya ve adı geçen şahsa ait ne olumlu nede olumsuz bir yazımı hatırlamıyorum. sizler gibi bilenlerden sadece dinliyoruz.
benim bu konudan ziyade ,şahsını burada görmemin mutluluğunu belirtmek isterim. zamanın olursa zatıalinizi daha sık görmek arzumla, sıhhat dolu günler dilerim...

bende siz değerli ustalarla yeniden bi arada olmaktan mutlu ldum.inşallah fırsat buldukça MEKAN da olmaya çalışacağım.
Rabbıme şükür iyim.sizleride iyi gördüğüme sevindim.selamlar.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
bende siz değerli ustalarla yeniden bi arada olmaktan mutlu ldum.inşallah fırsat buldukça MEKAN da olmaya çalışacağım.
Rabbıme şükür iyim.sizleride iyi gördüğüme sevindim.selamlar.
Aleykümselam.. ustam... iyi olduğunuza çok sevindim Mevlam yar ve yardımcınız olsun sevgiler...

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Selamünaleyküm,
Öyle veya böyle eski sistem veya yeni sistem, a cihazı veya b cihazı, bu adam 3 kağıt yaptımı yaptı. Hangi cihazla yaptığı bizi bağlarmı ? Bağlamaz. Bu sebeple uyarmak bizim görevimiz. Arkadaşlar hutame eski yaptığı sistem ile milleti dolandırdı, yeni yaptığı sistem ile bunu yaparmi bilemeyiz. Bu sebeple yine dikkatli olun. Selametle ins.