İçinden Su Çıkan Kuyu. | Define işaretleri ve anlamları

İçinden Su Çıkan Kuyu.

TEVFiK

Vip Üye

Ben buradaki çaya balık avlamaya gittiğimde daha önceleri açmış olanlardan bu işaretin kuyunun hemen ağzından çıktığını öğrendim :confused: tabii sonra bu kuyunun tapanından suların geldiğini ve bırakıp gittiklerini duydum.:)D İnşallah İmla hatası yapmamışımdır.:()
İşte şimdide su çıkan kuyu.somurtuk

Tabii Benim Niyetim Bu İşaretin Ne Olduğunu Öğrenmektir.
Saygılarımla.;)

şüpheci

Yasaklı
Yasaklı
Cevap: İçinden Su Çıkan Kuyu.

üsttekı fotodakı oymaların oldugu yerden bak bakalım baktıgı yerde ne var 2 tane oda dan bahsedıyor ve dahası da var

TEVFiK

Vip Üye

üsttekı fotodakı oymaların oldugu yerden bak bakalım baktıgı yerde ne var 2 tane oda dan bahsedıyor ve dahası da var
S.a. Sayın Şüpheci Kardeşim bu taş kuyunun üstündeymiş (açılmadanki hali ) ve altındanda bu su çıkmış
Yorumunuz için teşekkür ederim.
Saygılar.

KANAS_USTA

Admin

yerin güzel çarıkta pek yakışmış
ama konu bu seklıyle olmamış tevfık kardeşim
konuların hep yarım sonuna kadar goturmuyorsun bir işi tevfik abi.

TEVFiK

Vip Üye

yerin güzel çarıkta pek yakışmış
ama konu bu seklıyle olmamış tevfık kardeşim
konuların hep yarım sonuna kadar goturmuyorsun bir işi tevfik abi.
S.a. Sayın Ustam Sizinde Yorumlarınız çok güzel Teşekkür ederim
Vallahi rahmetlik babamda bana derdi oğlum sen yarım adammısın'da her işi hep yarım bırakıyorsun :( tabii bende anlamayıp aynaya bakmaya başladım halbuki bende hiç bir yarımlılık göremedim koptum şimdi ise sizin Söylemiş olduğunuz (çarıkta pek yakışmış) demeniz'' bende hemen resimlere baktım aceba ayağımdaki çarıklarmı çıkmış diye ama malesef Onuda göremedim.:(
Gerçi ben sadece şimdilik duyduğumu ve bir yere giderken yolumuzun üstünde olduğu bu işaret ile kuyuyu bana gösterdiler
bu kuyunun 1,5.m içinde işaretin baktığı yönde 4 kişinin içinde rahatça oturabilceği bir oyuk olduğunu söylediler bende neden ileri gitmediniz dediğimde suyun gelmesinden dolayı dışarı çıktık dediler.bende sizler gibi değerli ustalarımdan öğrenmiş olduklarımı anlattım ama ne çareki içinde su var
herneyse bende kısa yoldan İzin almadan burada çalışma yapmayınız diye Onlara akıl vermeye çalıştım :eek: tabii yinede kendilerinin bilecekleri iş ben sadece bu işaretin ne olduğunu sizlere sorup yorumunuzu alıp kendimce benimde doğru bildiğimin onaylanmasını istemişdim.:p
Saygılarımla.;)

Son düzenleme: