Ilginc Bir Olay | Define işaretleri ve anlamları

Ilginc Bir Olay

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fizikci

Kullanıcı
Merhabalar.
Direk konuya girecegim bizim bir definemiz var defineyi cikarttik fakat ertesi gun define tekrar eski yerine girdi ve o bolge hic ellenmemis gibiydi. Arastirmalarimiza gore define uzerinde papaz buyusu oldugunu dusunuyoruz. Iletisime gectigimiz papazlar bizleri oyaladilar ve vazgectiler. Define 3 bolumden olusuyor birisi evin odasinda diger ikisi evin bahcesinde. Bu defineyi cikartacak birini ariyoruz defineyi cikartana yuzde 40 pay verilecek yuzde 60 mal sahibinin olacak. Tanidiginiz bildiginiz ya da siz bu isi yapabilir misiniz. Yardimci olursaniz cok mutesekkir oluruz. Mesajlarinizi bekliyor olacagim iyi gunler

esrarengiz2828

Kullanıcı
ilk defa duyuyorum doğrusu siz çıkardınız ve bidaha eski yerine gitti bu tip bi olayda siz oraya kazma bile vuracağınızı düşünemiyorum bırakın çıkarmayı ve bu işinde okadar safsafatası çıktıki okadar dua herşeyden önce gelir dua edin papazlada uğraşmayın

ÖMER HATTAP

Kullanıcı
Bir kitapta okumuştum örnek çok hoşuma gitmişti
belki avcı olmadığım için ilk defa duymuştum
avcı bir tane çağırıcı kuşu bağlıyor,kendisi de sazların arasına saklanıyor
çağırıcı kuş başlıyor ötüp çağırmaya,bu arada onun sesini duyan hemcinsleri onun sesine kulak verip
çağrıcı kuşun öttüğü alana toplanıyor,bu arada pusuya yatmış olan avcı,basıyor tetiğe,kaçtane avladıysa artık:)
konuyu okuyunca aklıma geldi,niye geldiyse,halbuki bu hikayeyi okuyalı da yllar oldu,hayırdır inşallah
belki konu başlığından olabilir,benim için ilginç bir örnekti.

Son düzenleme:

Mirkut

Vip Üye
Bir kitapta okumuştum örnek çok hoşuma gitmişti
belki avcı olmadığım için ilk defa duymuştum
avcı bir tane çağırıcı kuşu bağlıyor,kendisi de sazların arasına saklanıyor
çağırıcı kuş başlıyor ötüp çağırmaya,bu arada onun sesini duyan hemcinsleri onun sesine kulak verip
çağrıcı kuşun öttüğü alana toplanıyor,bu arada pusuya yatmış olan avcı,basıyor tetiğe,kaçtane avladıysa artık:)
konuyu okuyunca aklıma geldi,niye geldiyse,halbuki bu hikayeyi okuyalı da yllar oldu,hayırdır inşallah.
Ferasetli bir kardesimizsin. (beğendim)(maşallah)

Fizikci

Kullanıcı
Arkadaslar ben de pek anlam veremiyorum gidip gormedim adam bu sekilde anlatıyor defineyi cikariyorlar tekrar geri gidiyor olayi bana anlatali yaklasik alti ay oldu alti aydir 3 papazla gorustuk herbirisi 10 gun musade istedi ve 10 gün sonunda hepsi caydi. Adam benim arkadasim ve bul adami sana da pay verecez dedi. Bende o bakimdan ugrasiyorum ve gercekten yardimci olabilirseniz sevinirim. Oraya gidis gelis masraflariniz karsilanacak

Kervan07

Admin
ilk olarak böyle bi yerde kazma bile vuramazsın! illaki seni rahatsız ederler...
kendi köyümüzde olan bi olayı anlatayım.. adamın cinli karısı her gün kocasına para getirirmiş..adam nerden aldığını sorunca, ''bunlar cüzdanlarına besmelesiz konulan paralardır ve bu paralarda onların hakkı yok'' dermiş. . o adam öldü gitti . Allah rahmet eylesin..
konuya dönecek olursak, evet cinler maddeleri taşırlar. fakat sizin olay farklı.yani tılsım varsa almanıza izin vermezler. hadi bi şekilde aldınız diyelim, o andan itibaren sizi rahat bırakmazlar.illaki birinize zarar verirler.veya çoçuklarına saldırırlar. bu iş öyle kolay değil.

Fizikci

Kullanıcı
Hocam peki bu konuyu nasil cozebiliriz. Tilsim veya buyu varsa bu define de kim nasil cozer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...