Işaret Aratanlar | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Işaret Aratanlar

cesycex

Kullanıcı
başka firmadan aldıkları gradyometre cihazına kendi isimleri yazan yapıştırmalarla kaplayarak 2 hatta 3 kat fiyata satıyorlar kendi imalatımız diye. bu insanlar hiç mi araştırma yapmaz anlamak zor.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
buradaki bir çok üye o gruplarada üye bir üye hariç işaret aratanların hiç bilgisi yok onun bunun adami geçen biri hindistandaki ağacı türkiyede aratıyordu gerçeği dedim beni gruptan attılar takti şu şekilde oluyor biri bu işareti arıyorum diyor birkaç tane tanıdığı bende ben yeri biliyom diyor yeri bilende bizim ilde diye atlıyor ilk işleri o işareti o ilde aratmak oluyor aratanlarda bu işten anlamıyorlar neredeyse adama tapacaklar ama adam dolandırıcı doğruyu dersen küfür bile ediyorlar iki yaşındaki kızıma bile küfür ettiler ve o gruplardakilerde tepki bile göstermiyorlar öylece izliyorlar biri bu ürünler sahte diyepaylaşıyor bir bakmışşın onu aratanlar var vede onlarda sahte olduğunu bilerek arıyorlar çünkü adam sahte kanmayın diyor zaten

İRON

Kullanıcı
buradaki bir çok üye o gruplarada üye bir üye hariç işaret aratanların hiç bilgisi yok onun bunun adami geçen biri hindistandaki ağacı türkiyede aratıyordu gerçeği dedim beni gruptan attılar takti şu şekilde oluyor biri bu işareti arıyorum diyor birkaç tane tanıdığı bende ben yeri biliyom diyor yeri bilende bizim ilde diye atlıyor ilk işleri o işareti o ilde aratmak oluyor aratanlarda bu işten anlamıyorlar neredeyse adama tapacaklar ama adam dolandırıcı doğruyu dersen küfür bile ediyorlar iki yaşındaki kızıma bile küfür ettiler ve o gruplardakilerde tepki bile göstermiyorlar öylece izliyorlar biri bu ürünler sahte diyepaylaşıyor bir bakmışşın onu aratanlar var vede onlarda sahte olduğunu bilerek arıyorlar çünkü adam sahte kanmayın diyor zaten
Senin masum sabine haşa küfür edecek kadar adileşen şerefsizleşen her kimse namussuz un önde gidenidir.
Rabbim ıslah eylesin.

Kervan07

Admin

on binlerce üyesi olan o grupların sahipleri zaten sahtekarlar. bu yüzden bu kadar çok sahtekarlık olayına şahit oluyoruz. onların planlarına çomak sokarsan,seni düşman ilan ederler.
yazık o insan görünümlü mahluklara. ALLAH onları ıslah eylesin.ben sayfa sahiplerine çok uyarıda bulundum fakat hiç dikkate almadılar çünkü kendileride sahtekar. uzak durmak gerekir. bu tür sayfalardan kimse bir şey öğrenemez. ne varsa yine burda bizim aile ortamımızda saygı ve sevgi çerçevesinde paylaştığımız bilgilerde var.