işaretin arazi ile uyumluluğu | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

işaretin arazi ile uyumluluğu

TEVFiK

Vip Üye
Cevap: işaretin arazi ile uyumluğu

arkadaşlar kaya yüzeyini fazla takmayın kafanıza nasıl biliyorsanız,öyle devam edin..:eek:
Selamualeyküm Sayın Ustam Çok Güzel Anlatımlar Olmuş Ellerinize ve Emeklerinize Sağlık Ah birde Şuracıkta bir şeyler olur demiş olsaydınızda bende bizlerde daha iyi ve daha güzel öğrenmiş olurduk :Ddesem bana kızmazsınız değilmi.:( Saygılarımla.;):rolleyes:

BatıBeyi

Yasaklı
Yasaklı

elinize sağlık amedli ustam gerçekten güzel ve açıklayıcı anlatıyorsun saygılar

A21MEDLi

Admin

Selamualeyküm Sayın Ustam Çok Güzel Anlatımlar Olmuş Ellerinize ve Emeklerinize Sağlık Ah birde Şuracıkta bir şeyler olur demiş olsaydınızda bende bizlerde daha iyi ve daha güzel öğrenmiş olurduk :Ddesem bana kızmazsınız değilmi.:( Saygılarımla.;):rolleyes:

A.selam tevfik usta,resim ve arazi üzerinde işaretleyebilirimde..kurtlar cirit atıyor :D :D
beni az çok tanırsın,bildiğimi gördüğümü paylaşırımda,
bunu kendime sakladım..:(:(

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
A21MEDLİ Ustam o güzel gönlüne yüreğine sağlık,Ellerin dert görmesin,Bu meraka gönül verenler için bilinmesi gereken kati bilgileri esirgemediğiniz için ne kadar teşekkür etsek azdır,İNŞAALLAH Devamıda gelir.

MAVRAN

Super Moderatör
Eline sağlık güzel bilgiler, şu yorumun hoşuma gitti hatta kendi kendime güldüm , bende bu gün uzak bir yere gittim. Sabah 4 de kalktım saat 12 de eve geldim koca bir dağ dırmandım ve sonuç olarak bütün bu yanlıslarimizin suçlusunu bulduk 3 harfliler bunlar yokmu bunlar Ustam yer değiştirmek Ne ki, koca mağarayı alıp götürmüşler.:p:p:p

özgürXdaglı

Vip Üye
selamın aleyküm

en önemli işaret arazi yapısı neyin nereye konulması gerektigine arazi belirler bakmak iie gömeyin arasındaki fark gibi

yükleyin bakalım uyumuna