İŞARETLERİN ANLAMI NEDİR SİZCE | Define işaretleri ve anlamları

İŞARETLERİN ANLAMI NEDİR SİZCE

Neorank

Kullanıcı
YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

Ekli dosyalar

• IMG_20210724_230755.jpg
    IMG_20210724_230755.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 60
  • IMG_20210727_120257.jpg
    IMG_20210727_120257.jpg
    1.5 MB · Görüntüleme: 60

KANAS_USTA

Admin
Yardımcı olalım ancak şunu asla unutma bur işareti sadece tek bir anlama bağlamak at gözlüğü takmaktan öteye geçmez. Isaret yerine bulunduğu mekana göre anlam kazanır ve özenle seçilir. Her işaret her yere islenmez, bu sebepten yol dere kilise... çevreyi yönleri emarelerin birbirine mesafelerini....vs güzelce gözler önüne serer sunumu güzel yaparsanız bir o kadar teveccüh alırsınız.
Yeriniz çok güzel bilmenizi isterim.

Neorank

Kullanıcı
Yardımcı olalım ancak şunu asla unutma bur işareti sadece tek bir anlama bağlamak at gözlüğü takmaktan öteye geçmez. Isaret yerine bulunduğu mekana göre anlam kazanır ve özenle seçilir. Her işaret her yere islenmez, bu sebepten yol dere kilise... çevreyi yönleri emarelerin birbirine mesafelerini....vs güzelce gözler önüne serer sunumu güzel yaparsanız bir o kadar teveccüh alırsınız.
Yeriniz çok güzel bilmenizi isterim.
Üstadım bu bölgede yaşantı olmuş,etrafına yakın yada uzağında değerli mekanlar var.(kaya mezarı lahit gibi)benim sizlerden bu işaretlerin anlamlarını tecrübelerinize dayanarak söylemeniz,mümkün ise teşekkür ederim.

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
Öncelikle Selamûn Aleykûm. @KANAS_USTA ’nın dediği gibi detay sizin bu konudaki selametinizi kolaylaştırır. Salahiyet her ne kadar elimizde olmasa da yönlendirmekte yarar var.
size sağ tarafta kaya arkası işlem yapılması söylenirse kesinlikle böyle birşey yapmayın. Blok kayada bu hatalara düşmeyin. İşaret size 1,5 adımı geçmeyin diyor zaten. Ama üstünüzdeki kaya tehlike açısından akıbetinizi değiştirmeye yetebilir. Daha önce ki bir kullanıcının konusunda belirtmiştim. Bu kaya modeli lobik yerlere aittir. İşaretli kısımda boşluk testini alamazsanız yakın zamanda veya dönem soygunu yemiş demektir. Kalkıp 3-5 metre ilerisinde boşuna zaman harcama. Milyonluk cihaz da tutsan geleceğin nokta işaretli noktadır. Çevrendeki diğer mezar alanına yönelmeni tavsiye ederim. 🤚

Ekli dosyalar

• F0CDFC5D-9FB9-420A-9252-9DCDC8A24745.jpeg
    F0CDFC5D-9FB9-420A-9252-9DCDC8A24745.jpeg
    173 KB · Görüntüleme: 50
Moderatör tarafında düzenlendi:

KANAS_USTA

Admin
İlk resim doğunun temsilcisi guneyin habercisi, aynı zamanda arkamda(doğal çatlağın tam orası @Roni kardeşimin işaretlerini yer büyük oda derinlik 6 merhaba yi bulabilir) diyor, bir de ırmak,dere (derenin daraldığı yerdeki kaya).
Buranin kuzeybatı tarafında kral mezarı,
Kaleye giden yol olacak bu yolun kuzeyinde is var,
Karşılıklı Birbirini gören kiliseler olacak bir tanesinin girişi büyük bir kaya ile kapatılmıştır,
Kubbe bicimli bir kaya olacak !
Dogudaki tepe mezarlık bölgesi,
Merdivenli ayni zamanda 5 mezarli bir kaya ici odan olacak,
Duruyorsa zirveye ulaşmadan önce iki adet tas yığınları olacak,
Kartali gördün mü bilmem .......adımda iş var,
Eski koyun dogu tarafında Dereye yakın duzluk en az 30 adım gelir,
Sandık bicimli bir düz bir kaya, bir küp altın, güneydogu tarafta kucuk bir oda, kaplumbağa baktığı yönde(dogusunda) su kuyusu,
Magara ve magaraya bakan bir mezar odası,
Güneydoğuda yarı açık bir mağara, koltuk.....vs bunların hepsi o İşaretin anlami dahilindedir.....

Diger resimde tam bulunduğu yerde lahit var.

Son düzenleme:

Neorank

Kullanıcı
Öncelikle Selamûn Aleykûm. @KANAS_USTA ’nın dediği gibi detay sizin bu konudaki selametinizi kolaylaştırır. Salahiyet her ne kadar elimizde olmasa da yönlendirmekte yarar var.
size sağ tarafta kaya arkası işlem yapılması söylenirse kesinlikle böyle birşey yapmayın. Blok kayada bu hatalara düşmeyin. İşaret size 1,5 adımı geçmeyin diyor zaten. Ama üstünüzdeki kaya tehlike açısından akıbetinizi değiştirmeye yetebilir. Daha önce ki bir kullanıcının konusunda belirtmiştim. Bu kaya modeli lobik yerlere aittir. İşaretli kısımda boşluk testini alamazsanız yakın zamanda veya dönem soygunu yemiş demektir. Kalkıp 3-5 metre ilerisinde boşuna zaman harcama. Milyonluk cihaz da tutsan geleceğin nokta işaretli noktadır. Çevrendeki diğer mezar alanına yönelmeni tavsiye ederim. 🤚
Aleyküm selam ustam,dönem soygunu yememiş bir bölge askerleri mevcut halen

Moderatör tarafında düzenlendi:

Neorank

Kullanıcı
İlk resim doğunun temsilcisi guneyin habercisi, aynı zamanda arkamda(doğal çatlağın tam orası @Roni kardeşimin işaretlerini yer büyük oda derinlik 6 merhaba yi bulabilir) diyor, bir de ırmak,dere (derenin daraldığı yerdeki kaya).
Buranin kuzeybatı tarafında kral mezarı,
Kaleye giden yol olacak bu yolun kuzeyinde is var,
Karşılıklı Birbirini gören kiliseler olacak bir tanesinin girişi büyük bir kaya ile kapatılmıştır,
Kubbe bicimli bir kaya olacak !
Dogudaki tepe mezarlık bölgesi,
Merdivenli ayni zamanda 5 mezarli bir kaya ici odan olacak,
Duruyorsa zirveye ulaşmadan önce iki adet tas yığınları olacak,
Kartali gördün mü bilmem .......adımda iş var,
Eski koyun dogu tarafında Dereye yakın duzluk en az 30 adım gelir,
Sandık bicimli bir düz bir kaya, bir küp altın, güneydogu tarafta kucuk bir oda, kaplumbağa baktığı yönde(dogusunda) su kuyusu,
Magara ve magaraya bakan bir mezar odası,
Güneydoğuda yarı açık bir mağara, koltuk.....vs bunların hepsi o İşaretin anlami dahilindedir.....

Diger resimde tam bulunduğu yerde lahit var.
Ustam aynen anlatımız doğru,birebir yalnız kartalı göremedim,araştırma esnadında tılsıma denk geldim,uzaklaşma gereği duydum,tekrarında araştırmasını yapacam,kral mezarı diğer tesbitler tam isabet teşekkür ederim

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Aleyküm selam ustam,dönem soygunu yememiş bir bölge askerleri mevcut halen
dediğiniz gibi ise @KANAS_USTA ‘nın belirttiği yönde seri analizlerde bulunun. Görsel alanıtek işleme yönelik lâkin kanas ustanın dediği asıl yerdir o sebeple bu alanın arka kısmına pek yoğunlaşma. Geçişli oda mezarı alanına odaklayın kendinizi.

TRUVA

Admin
Bu resmi cektigin gibi sağ taraftan işaret ettiğim kısmı ve çevresini görecek bir resim ekle

Ekli dosyalar

• 20220716_135638.jpg
    20220716_135638.jpg
    2.9 MB · Görüntüleme: 46