Işte Size Volcan Lakaplı Letter In Meşhur Kayıp Belgelerinin Kapisi | Define işaretleri ve anlamları

Işte Size Volcan Lakaplı Letter In Meşhur Kayıp Belgelerinin Kapisi

OSMANLI TORUNU

Kullanıcı
Kapikayadaki yılanlar yani berber damlari girişi
8cab34ec5b661fff8622341dfe0cd044.jpg

SM-G850FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Buraya girmek cesaret ister,ne kadar içeride tuzak çeşitleri vardır ALLAH bilir,Tarsus'ta Eşkiyaların yaptıkları bir mağara girişine içerideki tuzaklarıda yazmalarına rağmen girmeye cesaret edemeyen dedelerinden kalma,yerin ağzına sadece ev yaptırıp hala beklemekte olanlar var,Dikkatli olun derim

esrarengiz2828

Kullanıcı
OSMANLI TORUNU bu resmi herşeye benzetmek kolay bir çeşit adam kafasınada benziyor fakat benziiiyor demek yeterli değil doğal dememek için daha net resim olması gerek sunduğun bir okadar bilgi ve resimden şimdiye kadar net bişey ben göremedim bunlar anlattıkların sadece belgelerde yazar şeklinde kalıyor net delil yada resim yok varsa net adamsa adam yılansa yılan olmalı ki bizde tamam diyelim bu adam ardığı yeri yada aranılan yeri bulmuş diyebilelim öyle buldum devlette demeyile bulunmuyor

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Gıral ve Esrarengiz ustaların söylemine katılıyorum resim yetersiz ve tek vede kalitesi düşük,Orayı netliğe kavuşturması imkansız,Varsa elinizde detaylı resim eklemeniz gerekli

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Osmanlının torunu sitemize hoş geldin..senin süleymandan ne haber yardımcı olmuyormu artık...

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Vaktiyle bir sitede osmanlının bozkurtu nickli üye vardı wolçanla ilgili paylaşımlar yapardı onun süleyman diye isimlendirdiği üç harflisi vardı sizi o sandığımdan samimi bir hava katmak arzusuydu benimki yanıldımmı acaba...

OSMANLI TORUNU

Kullanıcı
Hee yok karistirdin kardes

SM-G850FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MAVRAN

Super Moderatör
Bu wolcanin sistemini çözerken neden önümüze iki farklı sistem çıkıyor. Bazen sistem diğerinden farklı çıkıyor bilen varmı. Birde pazartesi, cuma neden uğursuz wolcanin sistemine göre.
Aslında wolcan kim tam olarak işi ne ve devlet oderitesinde gücü nekadar.