Kalsit Taşı Ve Fiziksel Güç | Define işaretleri ve anlamları

Kalsit Taşı Ve Fiziksel Güç

mc_307

Kullanıcı
slm arkadaşlar, bu taşı araştırırken şu bilgilere ulaştım, ne kadar doğrudur bilmiyorum, eğer etkisi varsa çubuklar için gerekli olan bio enerjimizi düzene sokar?
ben bu taşlarla orta okula giderken tanıştım. ormanda gezerken bir bölgede şansa elimle yerleri kazarken denk geldim, elmas buldum sanmıştım. işe yarayan bişeyse orada daha çok var hatta maden modunda belki. benimle beraber birkaç kişi biliyor bu dediğim yeri, onlarda unutmuştur :D

nette bulduğum bilgi:
KRİSTALİNDEN PARÇALAR

ÖZELLİKLE BOĞAZ ÇAKRASINDA YOĞUN ÇALIŞAN ŞİFA ETKİSİ YÜKSEK KRİSTALLERDENDİR

Dogal-Kalsit-kristali-parcalari-kucuk-AINOS__105280225_0.jpg

aaJ49675.jpg

Tws49675.jpg

ŞİFALI TAŞ ETKİSİ İÇİN GENEL BİLGİDİR

KALSİT
ETKİLEDİĞİ ÇAKRALAR:5. Boğaz çakrası
BEDENSEL:Yıpranmış vücutta koruma sağlar. Özellikle boğazı, boynu, enseyi güçlendirir ve korur.
RUHSAL:Zihni temizler, iç bilgeliğe erişimi hızlandırır. İfade gücünü ve kişinin kişisel gücünü arttırır, kendine güven sağlar. İnsanın karşısına çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirmesi için cesaret verir. Ayrıca meditasyon ve psişik güçleri arttırır.Sezgisel farkındalık,şamanik çalışma ve diğer psişik çalışma için kanallık yapar. Kalsit özellikle dünyada barış ve sevgi için öncülük eder ve yumuşatıcı enerjiler yayar. İnsan içine yaşama sevinci verir. Fiziksel enerjiyi arttırır.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Paylaşım için teşekkürler...
bu taş konusu hakkında yazılıp çizilenler bana çok inandırıcı gelmiyor nedense kalbim mutmain olmuyor taşlardaki etkinin ve ya bazı eşyalardaki etkinin var olduğundan şüphem yok ama şu taş şu derde iyi bu taş bu sıkıntıyı def eder şeklindeki yorumlar bu işlerden para kazanma eğilimindeki insanlar tarafından oluşturulmuş bir rant sağlama amacına yönelik milleti söğüşleme iştihasından kaynaklanıyor endişesini taşıyorum bazıları belki doğru ama bir çoğunun uydurma olduğunu düşünüyorum sizin fikriniz nedir bu konuda örneğin bu taşları bulduğunuzdan beri bu ifade edilen etkilerden istifade edebildinizmi veya taşlardan istifade amaçlı bulunduran kardeşlerimiz varsa buradan bir nebzede olsun aydınlanmamız için gözlemledikleri etkiyi kanaatlerini yazarlarsa memnun oluruz...

mc_307

Kullanıcı
Ustam bizim oralar köy ilceydi, herkes birbirini tanır, kapılar kitlenmez ,insanlar hep mutluydu. Okuldan çıkınca ormanla ve meyve bahçeleriyle içiçeyiz hep, soluğu dağlarda alırdık. Mutluluk ve sıhhat hat savhadaydı. Şimdi gurbet bir yara, memlekete gidince kazıp çıkarayım biraz, iyi kafa yapıyorsa bildiririm :D

walkman

Kullanıcı
"ben bu taşlarla orta okula giderken tanıştım. ormanda gezerken bir bölgede şansa elimle yerleri kazarken denk geldim, elmas buldum sanmıştım"

Ahmet ustam içindeki definecilik senin çoktan dır varmış Maşaallah diyelim de araştırma ruhunuza enerji veren arzuların hiç bitmesin
Taşların vücut kimyası, ruh ve biyolojik dengesi açısından faydalı olduklarını düşünenlerden biriyim. Paylaşım için teşekkürler

mc_307

Kullanıcı
"ben bu taşlarla orta okula giderken tanıştım. ormanda gezerken bir bölgede şansa elimle yerleri kazarken denk geldim, elmas buldum sanmıştım"

Ahmet ustam içindeki definecilik senin çoktan dır varmış Maşaallah diyelim de araştırma ruhunuza enerji veren arzuların hiç bitmesin
Taşların vücut kimyası, ruh ve biyolojik dengesi açısından faydalı olduklarını düşünenlerden biriyim. Paylaşım için teşekkürler
Sana 2 avuç göndereyim @walkman ustam. Tamamen doğal ve parmak gibi kristalsi yapıda.
Bu arada ilk çubuğumu yaptığımda yine orta 2 ye gidiyordum sanırım :D
Yapım aşaması bile komedi :) tamamen hayalgücü ;)

walkman

Kullanıcı
Sana 2 avuç göndereyim @walkman ustam. Tamamen doğal ve parmak gibi kristalsi yapıda.
Bu arada ilk çubuğumu yaptığımda yine orta 2 ye gidiyordum sanırım :D
Yapım aşaması bile komedi :) tamamen hayalgücü ;)
mc_307 ustam gönder işyerindeki odamı süsleyeyim:cool: belki istenmeyen kişilerin girmesine de mani olur kimbilir (kahkaha)(kahkaha)