Kanal Isareti | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Kanal Isareti

Pndikli

Kullanıcı
Yamactaki kaya üzerinde oturma yeri ,ayak isareti ve kanal isareti vardı. Ve kayanın tam karşı istikametine dogru yurudum agaclar icinde bi kurumus dere var. Ve derenin yaninda bir kaya daha ve o kaya uzerinde de kanal isareti var ve kanalın uc yanında + yada × isareti var. Ne yapmalıyım. Aradıgım bu kayanın altında yada yanındamıdır. Yada baska bi yolmu izlemeliyim

güneşev

Kullanıcı
Resim olursa daha sağlıklı yardim alırsınız ustalarimizdan tavsiyemiz bol 4 cepe resim eklemeniz

Pndikli

Kullanıcı
Resim atıcam Ustam yakında. kanas usta diye bi ustamiz varmıs ben bir kac yorumunu okudum ve beni etkiledi tahminleri. Kanas ustaya nasıl ulasabilirim msj vb. Yardimcı olabilirmisiniz

Mirkut

Vip Üye
Konunuzu acarsaniz kanas ustamiz konunuzu gorur ve konunuzla ilgilenir kardesim. Resiml ekleyecekseniz arti yada carpi dediginiz isaretlerinde olculeribide alarak yakin uzak ve ecvre resimleriylede patlasim taparsaniz ustalarimiz dahada yardimci olurlar yonleride belirtirseniz iyi olur.

Pndikli

Kullanıcı
Konunuzu acarsaniz kanas ustamiz konunuzu gorur ve konunuzla ilgilenir kardesim. Resiml ekleyecekseniz arti yada carpi dediginiz isaretlerinde olculeribide alarak yakin uzak ve ecvre resimleriylede patlasim taparsaniz ustalarimiz dahada yardimci olurlar yonleride belirtirseniz iyi olur.
Resmi yükleyemiyorum 3 mb üstu oldugu icin ne yapmam.lazım

Mirkut

Vip Üye
Resmi yükleyemiyorum 3 mb üstu oldugu icin ne yapmam.lazım
Hokkabaz9292 ustamiz sagolsun bilgilendirmis yada bu sekildede kucultebilirsiniz resimlerin boyutunu. RESME TIKLA PAİNTE GİR YENİDEN BOYUTLANDIRı tıkla PİKSEL ÇIKAR. daireye tıkla ve üstteki rakamı sil ve 1500 lere getir kaydet ve yüklenilecek seviyeye düşürmüş olursun.

Pndikli

Kullanıcı
2.88 mb dustu de yukle diyorum hic bisey olmuyo tekrar deniyim

Pndikli

Kullanıcı
Resim ekle diyorum.resim ekleniyoor daha sonra yukle diyorum.hic bisey olmuyor benmi yanlislik yapiyorum. Mb tide dusurdum ekran resmi cekimce 2.88e dustu