Kaplumbağa ve kesme taslar | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Kaplumbağa ve kesme taslar

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Anladım ustam.peki dedektör tekrar altına oterse kıralım mi?yada başka bir yeri gösteriyor mu?
Arkadaşım işarete zarar vermeyin diye özellikle yazdim okumuyorsunuz tam olarak bildiginiz yerden soruyorsunuz bizim sorulara adapte olun cevrede maden türü ne vardir tunelli bir oda olmali hayvan isaretleri hep toprak altinda kovukta yadayan hayvanlar işaret olarak yapilir çoğunlukla

HASMİR

Kullanıcı
Arkadaşım işarete zarar vermeyin diye özellikle yazdim okumuyorsunuz tam olarak bildiginiz yerden soruyorsunuz bizim sorulara adapte olun cevrede maden türü ne vardir tunelli bir oda olmali hayvan isaretleri hep toprak altinda kovukta yadayan hayvanlar işaret olarak yapilir çoğunlukla
Peki ustam haklısınız.isarete zarar vermemek germek.o zmaan etrafında zeminde aramalıyız diye düşünüyorum.

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Peki ustam haklısınız.isarete zarar vermemek germek.o zmaan etrafında zeminde aramalıyız diye düşünüyorum.
Arkadaşım bir metre çevresine makine ile konrol edin biz tek tarafini görüyoruz cevresini dört bi yandan fotolama yapsaniz ciplak gözle gozukmeyen ama fotoğraflar da mutlaka gözükür yaklaştırma sansimiz var bu isaret yamactami tepedemi dere kenarını biraz bu konuda bilgi verin ona gore çözümü vardir ona göre fotoğraf isteyecegiz

HASMİR

Kullanıcı
Arkadaşım bir metre çevresine makine ile konrol edin biz tek tarafini görüyoruz cevresini dört bi yandan fotolama yapsaniz ciplak gözle gozukmeyen ama fotoğraflar da mutlaka gözükür yaklaştırma sansimiz var bu isaret yamactami tepedemi dere kenarını biraz bu konuda bilgi verin ona gore çözümü vardir ona göre fotoğraf isteyecegiz

HASMİR

Kullanıcı
Ustam o zmaan şöyle yapalım.bu konuyu silelim.ben daha detaylı resimleyip konuyu tekrardan açarız.ben silemedigim için sizden rica ediyorum.

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Konu sahibinin isteği üzerine görseli kaldırıyorum detaylı resim gelince konuya eklenip devam edilecektir

KOMAGENE

Vip Üye
resmi göremiyorum
resim gelince sağlıklı yorum yapılabilir taşın sert oluşu sizi aldatmasın taşın farklı yönünden oyuk açık saklanmış olabilir
yada taş mermerse harcını ondan yapmış olabilirler
taşı göremedim ama belki komple eski çimentodur
imkanınız varsa farklı cihazla test edin

Son düzenleme: