kare oyma işareti | Define Mekanı- Define işaretleri
  • Merhaba Ziyaretçi ,

    Bulunduğunuz alanda açacağınız konuların veya konuya yazılan cevaplardaki başlıkların konu ile alakalı olmasına dikkat edelim, bu durum hem konu sahibinin hemde konuyu aramak isteyen diğer üyelerin yararına olacaktır. Uygun olmayan konular kilitlenir veya silinir. (Acil, bi bakarmısınız, bu nedir vb.. başlıklar yerine sormak istediğiniz veya anlatmak istediğiniz içerik ile ilgili başlık seçiniz.)

kare oyma işareti

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Araştırmacı
Katılım
22 Mart 2012
Mesajlar
8,690
Beğeni
13,457
Konum
İstanbul
define işaretleri arasından biridir.Oda simgesidir. Boş bir odaya rastlarsak kesinlikle dolu olanı yanında bulunur. Boş odanın duvarlarını iyice kontrol etmeliyiz.İkinci dolu olan odamız girişi boş olan odanın duvarlarında bulunur.

Yanında 2. yön ve derinlik belirten bir işaretimiz varsa bu sembolleri dikkate almalıyız, yoksa da meyil yönüne doğru bir araştırma yapmalıyız. Yani bu oymanın içerisini su ile doldurduğumuz zaman nereye akıyorsa, suyumuzun aktığı yerdeki kayanın altına doğru incelemeliyiz...

Gördüğünüz gibi yoğun dikkat isteyen bir işaret. Herzaman heryerde görebiliriz ama define işareti mi önce onu anlamalıyız.
 

aliveli44

"Rüştü"
Forum Düzeni
Araştırmacı
Katılım
12 Haziran 2012
Mesajlar
10,575
Beğeni
19,177
Konum
Malatya
Cevap: kare oyma

Ana işaretleri
Genel olarak sahada karşılaştığımız işaretleri
Tek tek ele almanız çok güzel olmuş:eek:
Paylaşım için teşekkürler
 
Üst