Kaya Kırma | Define işaretleri ve anlamları

Kaya Kırma

Yörük2006

Kullanıcı
ustalar bu kayayı nasıl bir yolla kırabilirim

metin77

Kullanıcı
Benzinli hiltin al. 1 metrede 22 mm lik uc al. Ortasindan del. Icine bir akfil koy ve iyice kapat. Ver elektirigi paramparca olsun. Hic mumkun degil diyorsan murc ve cekicle gireceksin

Yörük2006

Kullanıcı
ustam kapali kuyu seklinde siradan bir roma mezari sayilir dayma yandan acilir az bir genis ve ordaki 2 trasli toparlak tas kenara itrelerek kuyuya atilir ve usten acilir yaptimiz bir yuntem bosu bosuna masraf olam ustam sesiz ve temiz bir iss sayilir.
Ustam kaldirdim bu tasi ben malesef köklü cikti tas yani ikiye bölündü kökünden ayrildi bisey cikmadi.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

yörük kardeşim,gözümüzden mi kaçmış yoksa kırılır sözüne istinadenmi yazmamışız çıkaramadım.
kaya bir hayvan betimlemesi. baş üzerinde oyma ve kanallar görünüyor. kendinde kırılarak araştırmak veya bir yere ulaşmak imkansızdır. üstte ve başın burnuna doğru inen zayıf bir kanal var gibi.
bana göre tünelli bir mahzen olmalı. eğer ilgilenmek istersen net ve detaylı resimler çekiver ilgilenelim. sağlıcakla.

Yörük2006

Kullanıcı
ustam cubuklan hic inceledin mi
etrafini bu tasin tasta islem cok ve ne buyuklukte ve ne derinlikte cikti bu tas asaya ucu sivri sekilde mi cikti.aynen kama seklinde miydi tasin sivri ucu.
Ersan usta burda küçük görüksede. Kaya baya bir çapı vardi kayayi ayirdigimda ici sari renkteydi hafif cukurumsu sekilde ayrildi.

Yörük2006

Kullanıcı

yörük kardeşim,gözümüzden mi kaçmış yoksa kırılır sözüne istinadenmi yazmamışız çıkaramadım.
kaya bir hayvan betimlemesi. baş üzerinde oyma ve kanallar görünüyor. kendinde kırılarak araştırmak veya bir yere ulaşmak imkansızdır. üstte ve başın burnuna doğru inen zayıf bir kanal var gibi.
bana göre tünelli bir mahzen olmalı. eğer ilgilenmek istersen net ve detaylı resimler çekiver ilgilenelim. sağlıcakla.
Ikizceli ustam aynen bende öle düsünüyorum bunun uzaginda olmamakla beraber, tünel girişi oldugunu düşunuyorum ve odada ayni yine konu açmistim at nalimi diye ordaki hilal hemen bunun arka kisminda zannimca bu tünel o odaya gidiyor cünkü o hilal isarinin agzi acik kisminda kesinlikle giris yok.