Konulara cevap yazma sorunu | Define işaretleri ve anlamları

Konulara cevap yazma sorunu

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Merhaba arkadaşlar açılan konulara mesaj yazıp cevap yaz dediğinizde sunucu hatası (Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık) vermektedir. Her denemenizde aynı yazıyı tekrar yayınlamaktadır. Sunucu hatası verdiğinde sayfayı yenileyin, yazdığınız yazı görüntülenecekir.

balkaya34

Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar açılan konulara mesaj yazıp cevap yaz dediğinizde sunucu hatası (Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık) vermektedir. Her denemenizde aynı yazıyı tekrar yayınlamaktadır. Sunucu hatası verdiğinde sayfayı yenileyin, yazdığınız yazı görüntülenecekir.
Selam arkadaşlar,, Bazan sayfa sol tarafa bir kayıyor daha bulamazsıniz ,Sonra çikıp tekrara giresiniz o zaman çıkıyor, Resim yüklenemiyor ,Bir cok işlemden geçiyor yinede olmuyor.
Ben acaba bu arıza bendenmi kaynaklanıyor diye düşunüyordum ,Demekki.herkesde veyabazi arkadaslardada oluyormuş,
Cep.telefonu ile giriyorum benimki pc degil .

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
sorun forumda yazı yazdıktan sonra sorunla karşılaştık desede kayıt yapıyor ikinci sefer tekrar denemeyin yazıp kayt et deyin ana sayfaya dönün

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Selam arkadaşlar,, Bazan sayfa sol tarafa bir kayıyor daha bulamazsıniz ,Sonra çikıp tekrara giresiniz o zaman çıkıyor, Resim yüklenemiyor ,Bir cok işlemden geçiyor yinede olmuyor.
Ben acaba bu arıza bendenmi kaynaklanıyor diye düşunüyordum ,Demekki.herkesde veyabazi arkadaslardada oluyormuş,
Cep.telefonu ile giriyorum benimki pc degil .
Ben pc den giriyorum. Bu ara extra bir sorun daha var, reklamlar ekranın yukarı yarısını işgal ediyor ve kapatılamıyor. Bir süre sonra normale dönüyor. Bozkurt usta gelinceye kadar idare edeceğiz.