kordinatları voxlere işleme ve Tünel bulma yöntemi. | Define işaretleri ve anlamları

kordinatları voxlere işleme ve Tünel bulma yöntemi.

A21MEDLi

Admin
Selamun aleyküm arkadaşlar sizlere,kordinatların voxlere nasıl işlendiğiyle ilgili video hazırladım,
voxler oda mezar bulur,fakat onu video ortamında sizlere izah edemeyeceğim için sadece tünellerle ilgili hazırladığım videoda,sokaklarda bulunan kanalizasyonu işledim..Çünkü kanalizasyona itiraz eden olmaz düşündüm.
yoksa tarihi kalenin tünelini işleyebilirdim bu sizlere afaki gelebilirdi..maksadım bilinen yerlerden alınan görüntüdür..

Etliekmek

Kullanıcı
Yaşam alanın da denedim ustam. Üst taraf düzlük yaşam alanı ve alt kısmı mağara. Acemice yapmama rağmen bence güzel işliyor sistem ,mağarayı neredeyse birebir çıkardı.

Ekli dosyalar

• köle 3.PNG
    köle 3.PNG
    311.9 KB · Görüntüleme: 10
  • köle1.PNG
    köle1.PNG
    118.4 KB · Görüntüleme: 8
  • köle23.PNG
    köle23.PNG
    260.5 KB · Görüntüleme: 8

gıral

Vip Üye
Selamun aleyküm arkadaşlar sizlere,kordinatların voxlere nasıl işlendiğiyle ilgili video hazırladım,
voxler oda mezar bulur,fakat onu video ortamında sizlere izah edemeyeceğim için sadece tünellerle ilgili hazırladığım videoda,sokaklarda bulunan kanalizasyonu işledim..Çünkü kanalizasyona itiraz eden olmaz düşündüm.
yoksa tarihi kalenin tünelini işleyebilirdim bu sizlere afaki gelebilirdi..maksadım bilinen yerlerden alınan görüntüdür..

eline sağlık ustam
Allahcc emeklerini zayi etmesin
amin

Kader25

Admin
Haci bak demedi deme yakarsin kül edersin o devreleri bunlar boş isler
Sufer dir muferdir bunlar hakikaten boş iş
Bir taraftan oruç diyer taraftan kordinatlar
Bunun sapmasi var yoldan cikmasi var 😁
Orucu bozmasi var 🤫

Bir kez koyde bir terek yaptirdim
bir suferci israrla ya abi bakayim bakayim
lan git neyine bakacaksin suferle yolami cikilir
oyle böyle bakarsan bak dedim
bakacagi yer köy dışında epeyce uzak

şimdi bu elemanda baktığı yerde birsey bulamayinca
kendince ulan bari elim boş gitmim diyerek helrade 🙄
köyün cevresi ve içine kadar her yere bak sen...

neyse baktim yazmis abi mujdemi isterim
ne oldu la benim kizimda var oğlumda var gec kaldin bu neyin mujdesi dedim
oyle deyil abi sizin köyün icinde bir yer buldum
müthiş gözüküyor 🤔
deme la bebe dedim
valla abi dedi
nereymis la bu dedim
atti baktikki nere ciksa iyi 😢
henüz daha yeni yapmis olduğum icinide yeni doldurduğum tezeklik 🙈

aradim bebe o dediğin yer varya dedim
evet abi dedi
lan dedim heralde orasi müthiş olacak
cunku ben orayi kendi ellerimle doldurdum
nasil yani abi dedi
orasini karistirma sende bu işi birak dedim 🤣🤣
Evet, işte can alıcı, benim anlamadığım ve bilmediğim mesele bu.
Bu "uyducu" arkadaş, alakası olmasa bile o noktayı nasıl buldu, nasıl denk getirdi?
Oradaki toprak ile oynandığını nasıl tespit etti?

4-5 sene önce bu "uydu" işinde acemi olan bir tanıdığım bana 4 adet koordinat yolladı. Burası eski bir yaşam alanı odalar vs.gözüküyor. Git bir bak, çubukla da teyit et dedi.
2-3 hafta sonra o koordinata gittim.
Çok şaşırdım. Alan Hititlere ait çok büyük bir ayin alanı çıktı. Hakikaten çok oda vardı (içi boştu, metal yoktu) muazzam bir alandı.

Bu işe aklım yatmıyor.
Amma yaşadığım birçok olay var yukarıda yazdığım gibi.

Ve en çok şaşırdığım şey ise;
Uydudan bakmışlar şu nokta deyipde beni de son tespit için çağırıldığım her yerde istisnasız çok kuvvetli mineral tespitlerim oldu.
Verilen noktalarda metal yoktu amma metal sinyali veren kuvvetli mineraller vardı.
Bu programlarla mineral bile olsa o noktanın ekranda tespiti, işte benim devreleri bu nokta yakıyor.

Arazide bir tespitim daha oldu.
Uydudan bakılan nokktaların tamamında, yeri bilmemesine rağmen hoca diye getirilenlerinde nokta olarak orayı gösterdiklerine şahit oldum.
Anladım ki hoca denen şahıslarda minerale yakalanıyorlar. Onlarda mineralden kaynaklı sinyallere metal diyorlar. Ne kadar ilginç değil mi?

Neticede ben minareli sevmeyi geç de olsa öğrendim. Mineral dosttur. Dostu tanırsan, romanın sarıkızına götürebilir.

Bir not:
Bir çubukçu bendeki çubuklar minerale yakalanmaz diyorsa ya çok acemi ya da çok çakaldır. İtibar etmeyiniz. Mineralin ağızını bağlasan gözüyle konuşur.
Kurtuluş yoktur.
Asla çenesi kapanmaz
Onu dinleyecen yanından da çekip gidecen, oyalanmayacan.

A21MEDLi

Admin
Evet, işte can alıcı, benim anlamadığım ve bilmediğim mesele bu.
Bu "uyducu" arkadaş, alakası olmasa bile o noktayı nasıl buldu, nasıl denk getirdi?
Oradaki toprak ile oynandığını nasıl tespit etti?

4-5 sene önce bu "uydu" işinde acemi olan bir tanıdığım bana 4 adet koordinat yolladı. Burası eski bir yaşam alanı odalar vs.gözüküyor. Git bir bak, çubukla da teyit et dedi.
2-3 hafta sonra o koordinata gittim.
Çok şaşırdım. Alan Hititlere ait çok büyük bir ayin alanı çıktı. Hakikaten çok oda vardı (içi boştu, metal yoktu) muazzam bir alandı.

Bu işe aklım yatmıyor.
Amma yaşadığım birçok olay var yukarıda yazdığım gibi.

Ve en çok şaşırdığım şey ise;
Uydudan bakmışlar şu nokta deyipde beni de son tespit için çağırıldığım her yerde istisnasız çok kuvvetli mineral tespitlerim oldu.
Verilen noktalarda metal yoktu amma metal sinyali veren kuvvetli mineraller vardı.
Bu programlarla mineral bile olsa o noktanın ekranda tespiti, işte benim devreleri bu nokta yakıyor.

Arazide bir tespitim daha oldu.
Uydudan bakılan nokktaların tamamında, yeri bilmemesine rağmen hoca diye getirilenlerinde nokta olarak orayı gösterdiklerine şahit oldum.
Anladım ki hoca denen şahıslarda minerale yakalanıyorlar. Onlarda mineralden kaynaklı sinyallere metal diyorlar. Ne kadar ilginç değil mi?

Neticede ben minareli sevmeyi geç de olsa öğrendim. Mineral dosttur. Dostu tanırsan, romanın sarıkızına götürebilir.

Bir not:
Bir çubukçu bendeki çubuklar minerale yakalanmaz diyorsa ya çok acemi ya da çok çakaldır. İtibar etmeyiniz. Mineralin ağızını bağlasan gözüyle konuşur.
Kurtuluş yoktur.
Asla çenesi kapanmaz
Onu dinleyecen yanından da çekip gidecen, oyalanmayacan.
Ustam işte Minarelin yanından geçip gitmeyeceksin yaninda durup minarelle soracaksin senin Amacın ne? Gömüyü korumak içinmi burdasın yoksa Fakir fukara minarelmisin diye bi soracaksın. :)

A21MEDLi

Admin
Dogru tespit ustam Minarelden kurtuluş yok..
Minarelin Ağzı Ana yönlerdir,Dogu batı kuzey Güney.
Gözü Ara yönlerdir.. Bu cemberin içine sokmamak için direnirler..

A21MEDLi

Admin
Ama Bu Minarel Çemberi Tesadüf degildir,Nasılki Tümülüslerde Su veya kaya tuzağı varsa,Hazinenin etrafında Minarel tuzağı var..

A21MEDLi

Admin
Minarel olayını toparlayacak olursak,şöyle bir sonuç çıkıyor karşımıza,çubukların Mazisi binlerce yıla dayanır,Bunu bilen Zenginler Hazinelerini Minarellerle koruma altına alma gereğini duymuşlar,Şöyleki Hazineyi Gömdükten sonra (bu mezar içinde olabilir küp içinde olabilir,) gömüden 8-10 m uzaga Ana ve Ara yönler olmak üzre Daire şeklinde Minareller yerlestirmişler.Cubuklarla Bu Minareli Aşanlar Ancak Gömüye erişirler..
Minareli aşamayan O cemberin içine kesinlikle Giremezler.
İşte ustam minarelin Ağızdan girer,Gözden çikar dedigin Mevzu budur..
Tabi bu anlattığım gercek gömü minarel tuzağı içindir