Kullanılan Eski Sürüm Hk | Define işaretleri ve anlamları

Kullanılan Eski Sürüm Hk

cantar

Vip Üye
bence hiç geçme reklamlar da cinsel uyarıcı ilaçlar ve benzeri saçma reklamlar var engelleyebilirsin sağlıcakla kal...

cantar

Vip Üye
çok güzel çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkk...
değiştirmeyelim....
kızmadan sinirlenmeden kopyala yapıştırmalarımıda yapabildim..
sayfa arka plan değişebilir ön yüz çok güzel yazılar okunabiliyor ..
her sayfanın altında konuya nasıl fotoğraf eklenir yazısı basit anlatımla eklenir.(mesela aynı anda iki forum aynı ortamda açılır birinde nasıl ekleneceği okunurken diğerinde uygulamalı konu açacak olan yapabilir)
tek fotoğrafa yorum yapılmasının zorlukları kayan yazı ile eklenebilinir.
yazılımda bu yapılabilir eklenilebilinir konu olan açılan fotoğrafların kaynak sayfası kaynak deposunun kaybolması halinde fotoğrafların silinmesinin önüne geçebilmek
yöneticilerce silinen konuların sayfada izinin kalmasının önlenmesi gözükmesin konu sonsuza kadar görülmesin izi kalmasın
büyüteç yok sanırım eklenti olarak nereyi büyütmek istiyorsak orayı büyütüyordu incelemek için iyi oluyordu.
Öbüründe diğer sürümde versiyonda artı olacak neler var .
herhalde fotoğrafı paylaştığımızda burada aradığın var veya yok demeyecek
kolay kullanışlı isteklere cevap verebiliyor bundan ötesi Şam da kaysı.........
geri adım için teşekkürler...
doğru bir karar olmuş uygulayanlara sonsuz teşekkürler......

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
çok güzel çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkk...
değiştirmeyelim....
kızmadan sinirlenmeden kopyala yapıştırmalarımıda yapabildim..
sayfa arka plan değişebilir ön yüz çok güzel yazılar okunabiliyor ..
her sayfanın altında konuya nasıl fotoğraf eklenir yazısı basit anlatımla eklenir.(mesela aynı anda iki forum aynı ortamda açılır birinde nasıl ekleneceği okunurken diğerinde uygulamalı konu açacak olan yapabilir)
tek fotoğrafa yorum yapılmasının zorlukları kayan yazı ile eklenebilinir.
yazılımda bu yapılabilir eklenilebilinir konu olan açılan fotoğrafların kaynak sayfası kaynak deposunun kaybolması halinde fotoğrafların silinmesinin önüne geçebilmek
yöneticilerce silinen konuların sayfada izinin kalmasının önlenmesi gözükmesin konu sonsuza kadar görülmesin izi kalmasın
büyüteç yok sanırım eklenti olarak nereyi büyütmek istiyorsak orayı büyütüyordu incelemek için iyi oluyordu.
Öbüründe diğer sürümde versiyonda artı olacak neler var .
herhalde fotoğrafı paylaştığımızda burada aradığın var veya yok demeyecek
kolay kullanışlı isteklere cevap verebiliyor bundan ötesi Şam da kaysı.........
geri adım için teşekkürler...
doğru bir karar olmuş uygulayanlara sonsuz teşekkürler......

değerli ustam,
öncelikle şunu belirteyim, evet bir geri adım attık, çünkü zamanlama ve bilgilendirme hatası yaptık. yeni sürüm ile alakalı bir demo oluşturup bu demoyu ara ara hatırlatarak kullanmanıza teşvik edicem. kullanırken gördüğünüz eksiklikleri öneri ve şikayet olarak bana bildireceksiniz. tamam bence artık oturdu bir eksik kalmadı dedikten sonra, yeni sürüme geçecez inşAllah.
isteklerine gelecek olursak.
-arka plan eklemeyi düşünmüyorum, sebebi; foruma girerken internetimiz arka plan resmını öncelikli çekmek ıstıyor, buda bazen 1 saniye bazen bir saniyeden az geçikmeye neden oluyor.
-konuyanasıl fotoğraf eklenir adlı bir alan oluşturdum, yeni konu aç dedıkten sonra hemen konu başlığının uzerınde duruyor şuan.
76YW9Y.png

-kayan yazılar eskiden popilerdi bizdede bir kayan yazı var, fakat bu yazılar google için pek sevimli değil, o nedenle extra bir kayan yazı eklemek istemıyorum.tek fotoğrafta konu aydınlatmanın zor oldugunu kendi imza alanına ekleyebilir herkesin görmesıne vesile olabilirsiniz.
-fotoğraflı kendi sunucularımıza ekliyorduk, bu sunucularımıza oldukça ağır yük bindiriyor. bunuda bu vesile ile anlatmış olayım. 2 adet sunucumuz var ve bır sunucumuz sadece resım barındırıyor. fakat 2 sunucunun maliyeti oldukça yuksek olmasından ötürü resım yukledıgımız sunucuyu süresi doldugunda pasif edicez. resimleri dış kanallardan çekicez veya forumun kurulu oldugu sunucuya yukleyıp 6 ayda bir temizlik yapacaz. senin konuların çoğu zaten dış bağlantı kaynaklı o nedenle seni etkileyen bir unsur görünmüyor. evet 1 yıl sonra giren üye açılan konuda resımleri görmüyor olacak buda hoş değil, fakat yapacak birşey yok. konu açan uyenin konusu zaten çözüme ya ulaşmıştır yada konu kapanmıştır. 1 yıl sonra gelen kullanıcının işine yaramayacaktır.
-silinen konularda iz kalma meselesine bakıcam.
-büyüteç şuan aktif, fotoğrafın üzerine bir kez fareyi götürünce buyuteç etkinleşir,ıkıncı kez götürünce zoom yapmaya başlar.
-diğer sürümde şuan bu sürümde mevcut olan herşey olacak. fakat sürüm yeni olduğundan bir çok özelliği henüz geliştirilmedi. yıl ortasına kadar oturmaya başlar.
mesela şöyle bir deneme yapabilirsiniz.
bizim siteye giriş hızı ile yeni sürümdeki siteye giriş hızına bir bakın derim.
örnek bir iki site vereyim.
bizim siteye giriş ve bu siteye giriş hızlarına bir bakın.

hangisi daha stabil çalışıyor.
şimdilik bukadar :)
not: işaretli konularda tecrübelerini bekleyen konular da var ustam, onlarada değinirsen memnun olurum. ;)

buradan yeni sürüm ile alakalı demo oluşturabilir kendinizde inceleyebilirsiniz şimdilik.

Son düzenleme:

cantar

Vip Üye
açıklama için teşekkür ederim.
sağlıcakla kal..