Kurbağa Dere | Define işaretleri ve anlamları

Kurbağa Dere

Sekizkaraeski

Kullanıcı
b6rrdZ.png
merhaba arkadaslar kurbağa var bir tane horasanla yapılmış ağız kısmı dereye bakıyor 150-200 metre uzağında yardımlarınızı acil bekliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
fotoğrafı konu içine ekledim.
kurbağa suda yaşar, karada ne işi var. bir işlerin peşinde olsa gerek :) kimi zıplayabileceği mesafe içinde birşeyler ara der, kimi dere içinde geniş su birikintisinde araştırma yap der. dereden uzak olmaması lazım. kurbağa oldugundan eminsen yakın çevrede araştırmanı yap. tek resimle yetinme. bol resim her açıdan her detayı.

feylezof

Kullanıcı
Üstad çatalı anlayamadım
Çene altındaki çizdiğim yer bir Y gibi duruyor, çatal derken onu kastetdim, yol dereyi veya yol yolu, dere dereyi birbirlerinin kesiştiği noktalar varmı, varsa o çatallarda diikat çekici birşeyle varmı? Dikkatlice incele... Nasibin bol olsun.

mehmet36

Kullanıcı
b6rrdZ.png
merhaba arkadaslar kurbağa var bir tane horasanla yapılmış ağız kısmı dereye bakıyor 150-200 metre uzağında yardımlarınızı acil bekliyorum

mehmet36

Kullanıcı
öncelikle resimlerini her tarafından güzelce çek sonra ağzını aç bakalım ne çıkacak hayvanın ağzından sonra özellikle arka tarafını ve etrafını cihazla kontrol et

feylezof

Kullanıcı
Daire içine aldığım adamı bi uyandır, yeter uyuduğu, uyanmazsa kare içine alıp ok işareti ile yön verdiğim yerden girip uyandırmaya çalış.