Kuru Derede V Işareti | Define işaretleri ve anlamları

Kuru Derede V Işareti

berkant

Kullanıcı
üstat dik kayada v işareti altında çentik nedir kuru dere yatağında
üstat işaretim kuru dere yatağında v işareti altınta çentik var işaret doğuya bakıyor dik kayada dere nin tam merkez yani çatağında v nin kolları eşit 34 cm v kol açıklığı 15 cm v ile centik arası 2 cm çentiğin boyu 7 cm lütfen yorumunu esirgeme her detayda bi nasip vardır üstad

Moderatör tarafında düzenlendi:

berkant

Kullanıcı
İşaret dere çatağında dik kayada işaret doğuya bakıyor. V nin kolları eşit, kol uzunluğu 34 cm, kol açıklığı 15 cm, altındaki çentikle mesafesi 2 cm, çentiğin boyu 7 cm.
Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

berkant

Kullanıcı
batıya 22 adım veya metrede araştırma yap bakalım. varmı değişik haller. @berkant[/QUO
ustam aramiza hos geldin basetmene bakilirsa bir mahzenden basediyorsun ,,v,,isaretin sivri ucu ne yune bakiyor ve ,,v,,isaretin arka genis kismini bir ulc bakalim kac sm nekadar sa okadar adim ileriye bir bak ve 2 ci bir isaret ara ustam
usta yeni resimleri bi incelermisin
batıya 22 adım veya metrede araştırma yap bakalım. varmı değişik haller. @berkant
usta yeni resimleri bi incelermisin

esrarengiz2828

Kullanıcı
bu dere aşağıda birleşiyomu birleştiği yerde değirmen veya dikkat çekici nevar yoksa işaretin hemen önü mezar olabilir boşluk bak diycem ama kayalık olduğu için boşluk verebilir bence iki derenin birleştiği yere dikkat et

tuncers

Kullanıcı
ustam v işaretini çözmek o kadar kolay iş deyildir çok zor bir gömüdür ama ustam sen v işaretini arkana aldığında işaretten 5 adım karşısında bi C işareti varsa malı da tam onun altında aranmalıdır C işaretinin altındaki toprağı birazcık kazınca farklı bir toprak yapısıyla karşılaşırsan o zaman doğru yoldasın demektir. dediğin gibi işaret tam olarak dere çatağında ise boşa kazmassınız kesin malı vardır hemde öyle böyle deyil sülalene yetecek kadar mal çıkar. allah cc. gönlüne göre versin...