Kuyu | Define işaretleri ve anlamları

Kuyu

blutx

Kullanıcı
Merhaba değerli arkadaşlar arazide dolasırken kuyu olarak kullanıldı kendini belli ediyor iki adet kuyu vardı resimlim dedim resimler bana aittir görsel amaçla bilgi edinilsin maksatlıdır
r3kVA1.jpg

1LWk1G.jpg

gıral

Vip Üye
Kuyunun içinde kapatılmış biyer görünüyor inceledinizmi dışarıdaki oymagibi yerlerden biride solayak gibi onlar lapyamı oymamı ben pek seçemiyorum ustam

blutx

Kullanıcı
İnceledim hepsini zamanında su kuyusu olarak kullanılmıs.Oişaret gibi oymalar ya doğal olusum yada bilerek oyulmus

grasviti

Kullanıcı
Kuyu içinde görmek lazımdı gerçi detaylı incelemesin ayrıca civarlarında güzel görünüyor emeğine sağlık ustam

GraSviTi

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
İkinci resmin sağ alt tarafında
İşaret var
Hemen bu işaretin üstünde kare var
Değişik açılardan fotoğraf lazım
Olur ise yeni fotoğraf
Ustalarımız net yorum yapabilirler

blutx

Kullanıcı
Aliveli ustam gördüm kare yi hafiften belli, bu civarda cok fazla kuyu var ve bu kuyuların su ihtiyacını karşılamak için kullanıldığını düşünüyorum

leono

Kullanıcı
3 hafta kadar önce bir rüya gördüm, rüyamda bir arkadaşla çubuk tutuyoruz, ama çubuklarımız fındık gibi bişiydi, yüzük parmağı kalınlığında bir karıştan az uzun 2 çubuktu,
met şeklinde,
tahmin ettiğimiz yerlerde tepki vermedi bizi doğrudan bir kuyuya götürdü ve kuyunun yanına gelince çubukları sıkı tutmasak neredeyse elimizden fırlayacak :)
arkadaşla ikimiz bir o tuttu bir ben, onda baklava yapıyor bende dışa açılıyor, kuyunun 50 cm arkasında 1,5 mt derinlikte olduğunu gösteriyordu, ancak o kuyu kapandı asfaltın 3/1 i üzerinde şimdi,

bu ne hikmetti acaba diye düşünmeden edemiyorum, acaba lugat rüyamı bir hikmetimi var? hiç ama hiç akla hayale gelmeyecek tahmin etmediğimiz bir kuyu bu,
kuyu kaç yaşında onu bilmiyorum, çocukluğumda da çok eski yıpranmış bir kuyu'ydu

konu açmaya gerek duymadım merak ettim bu rüyayı

bornovalı

USTA
Super Moderatör
S.A.
Merhaba leono ustam
"konu açmaya gerek duymadım merak ettim bu rüyayı"
Az önce başka bir konu içerisinde bazı derlemeler yapmıştım. "
Şakül Ustası Varmı?" vaktinizin müsait olduğu bir zamanda okursanız, bilgilerimizi tazelemiş oluruz.
Sağlıcakla kalın
ALLAH a emanet olun

wolf_52

Kullanıcı
kapakları da warmıs üstündeki yerleri duryor, ilk rsimde 3 lü simetri si düzgün oyma war tam azında, simdi alanda 3 lme yapan pirizma seklinde ne war?? we ortasında ne war görmek icap eder...