Lavivert 24 Aliveli 44 Ariyor | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Lavivert 24 Aliveli 44 Ariyor

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Çok vijdansızsın abi :D
:D :) :D :) :D :)
Az bile... şu ttnet ten nasıl intikam alınır şimdi onun derdindeyim..:eek: bir fikrin varmı kaç gündür paçamı kurtaramıyorum rex ten beterler bir kampanya değişimi yaptım bin pişman oldum ttnet çilerin sülalesi seferber oldu Allahım ya rabbim...:(

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Az bile... şu ttnet ten nasıl intikam alınır şimdi onun derdindeyim..:eek: bir fikrin varmı kaç gündür paçamı kurtaramıyorum rex ten beterler bir kampanya değişimi yaptım bin pişman oldum ttnet çilerin sülalesi seferber oldu Allahım ya rabbim...:(
Fikrim var can abim
Olmaz mı :D
Bir saniye hatta kalın dedikten sonra
Bir Erzincan havası patlat
Kulak zarları patlasın :D
Ama sen söyliyeceksin:eek::confused:
Nasılım:p:cool:
Senden de kötüyüm her harhalde ;) :) :D

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Fikrim var can abim
Olmaz mı :D
Bir saniye hatta kalın dedikten sonra
Bir Erzincan havası patlat
Kulak zarları patlasın :D
Ama sen söyliyeceksin:eek::confused:
Nasılım:p:cool:
Senden de kötüyüm her harhalde ;) :) :D

Yoo onu yapamam işte bir defasında zorla şarkı söylettiler o ısrarla söylememi isteyeni zorla ipten aldım iki akadaşım kafayı yedi Allahın dağında hazine arıyorlar bir arkadaşımızda maalesef attığı jiletlerden kanaması durdurulamadı kaybettik... yoo bunu bir daha asla yapmam.. bazen evde dalgınlıkla mırıldanıyorum sonra çocukları ortalıktan topluyoruz.. ama istersen telefonda sana bir uzun hava patlatırım..:D sevildiğini bil...

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Yoo onu yapamam işte bir defasında zorla şarkı söylettiler o ısrarla söylememi isteyeni zorla ipten aldım iki akadaşım kafayı yedi Allahın dağında hazine arıyorlar bir arkadaşımızda maalesef attığı jiletlerden kanaması durdurulamadı kaybettik... yoo bunu bir daha asla yapmam.. bazen evde dalgınlıkla mırıldanıyorum sonra çocukları ortalıktan topluyoruz.. ama istersen telefonda sana bir uzun hava patlatırım..:D sevildiğini bil...
Abi saygılar hürmetler sunarak müsadenle kendimi ifade etmek istiyorum
Biliyorsun daha gencim
Yaptığım bireysel hatalar olabilir
Bir büyüğüm olarak beni affet
Zaten telefon numaramı bu mesajdan sonra değişiyorum
Emin ol yeni numaramı sana vermeyeceğim
Bana nolur türkü falan söyleme
Sana Hacivert dediğim için özür dilerim
Rexi üstüne saldığım için özür dilerim
Benim yüzümden doğaya tencere kapağıyla çıkmak zorunda kaldığından dolayı özür dilerim
Hatta bu mesajı yazdığım için de özür dilerim
Nolur yapma etme kurban olduğum
Daha gencim yazık bana
Gel bana türkü söylemekten vaz geç
İlla beni seveceksen türkü ile sevme
Kaşağıyla sevmene bile razıyım

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Mevlam sen nelere kadirsin...(kahkaha) yedi mahalleye korku salan mekandaki garip gurabayı zangır zangır titreten araziye çıkanlara kök söktüren olmadı paçasından döktüren şu anlı şanlı adamın ruh ikizi rex in haline bakın... bir şarkıyla nasıl tarumar oldular.. gülsemmi ağlasammı kararsız kaldım özürler kabulümüzdür ama senin bu kadar tırsmanda inan yüreğimi dağladı tarifi imkansız sıkıntılara soktuğum için ben özür dilerim senin gibi mert bir düşmanım olsun hep istemişimdir seni kaybetmeyi göze alamam söz veriyorum o ocak batıran anayı kuzusundan ayıran tek ok bile atmadan kaleleri fethettiren sur düdüğünden beş beter şarkılarımı söylemiyecem.. için rahat olsun.. alla alla seni seviyormuyum yoksa...