Lazer Alan Tarama Ve Miner A200 Sahiplerinin Edindikleri Tecrübeleri Paylaşırmısınız? | Define işaretleri ve anlamları

Lazer Alan Tarama Ve Miner A200 Sahiplerinin Edindikleri Tecrübeleri Paylaşırmısınız?

servet54

Kullanıcı
Forum kuralları gereği duyurular kısmına lütfen konu açmayalim..​

Bilgilendirme için tıklayınız

Bölüm sorumlusu warning

Moderatör tarafında düzenlendi:

34demir29

Kullanıcı
S.A ARKADAŞLAR TAVSİYE EDECEGİNİZ FRAKANSLI ALAN TARAMA VE DEDEKTÖR MARKASI VARMI TEŞEKKÜRLER

kingoctapus

Kullanıcı
şimdi gelelim çubuk meselesine şu şöyle bu böyle 400 metreden gördü 500 metre dibden taradı yalan dolan önce kendine uygun çubuk bulacaksın sonra iyi bir araştırmacı ve gözlemci olacaksın tecrube kazanmış kişilerin her kelimesine kulak kabartacaksın farzı misal birgün arazide çubuğu iyi kullandığını söyleyen bir arkadaşla bir yere gittik bunlar çubuğu tuttular ve daha önceden bildikleri bu yerde çubuk o yere dönerek x işareti yaptı fakat ben araziye şöyle bir baktım ve dedimki burada hiçbirşey yok çubuğu tuttum farklı açılardan farklı şekillerden çubuk bende hiç tepki vermedi velhasıl kelam inat ettiler ve burayı eştiler sonuçmu koskaca bir hiç şimdi nasıl olur deme tecrube sayesinde ve bu konuda uzmanlaşmış ustalarımın bizlere aktarmış oldukları bilgiler sayesinde hepsine teşekkürederim

morgedik

Kullanıcı
BU bölümde yeniyim REKLAMI KADAR DOĞRU OLAN alan tarama arıyorum .tavsilerinize ihtiyacım var.Ne tavsiye edersiniz