Ll Cubuklar Hakkinda | Define işaretleri ve anlamları

Ll Cubuklar Hakkinda

aliömer

Kullanıcı
Ellerinize sağlık. Güzel paylaşım verdiğiniz mesajın anlaşılır ve yerinde bir mesaj olduğunu belirtmek isterim. Ancak burada şöyle bir sonuç çıkarmak mümkün çubukların aslında çokta bir şeye yarayamadığıdır. O halde bu konudaki öneriniz nedir

kalhiyu

Siteden Atıldı(Küfürlü yorumlar)
Kullanıcı
merhaba aliomer ustam cikardiginiz sonuc bakis aciniza gore degisir tabi ama burada oncelik yeni baslayan arkadaslara bir uyaridir sahsi dusuncem yeni baslayan bir arkadasimiz bu ve benzeri videolari izlemesi durumunda en az bir 3 ay kazanir arti yapamiyorsa cubuk alirken daha dikkatli secici olur bu acidan faydali oldugunu dusunuyorum ise yarayip yaramama konusuna gelince cubuk bir araci alet elbette bu konuda en duyarlisini arayip bulmak gerekir fakat bundan once kisinin kendisini gelistirmesi onemlidir ben bu konuda suan inaniyorum her hangi bir cubuk sisteminde zirveye varana kadar acaba omu acaba bumu arastirmasi yapmak normal ama tam usta olundugunda yani zirveye vardignda kisi aslinda bunu eline aldigi her cubukla yapabildigini fareder tabi o noktaya varabilmek her insana nasip olmaya bilir ..

ersan

Admin
haklisin ustam bu yoru
merhaba aliomer ustam cikardiginiz sonuc bakis aciniza gore degisir tabi ama burada oncelik yeni baslayan arkadaslara bir uyaridir sahsi dusuncem yeni baslayan bir arkadasimiz bu ve benzeri videolari izlemesi durumunda en az bir 3 ay kazanir arti yapamiyorsa cubuk alirken daha dikkatli secici olur bu acidan faydali oldugunu dusunuyorum ise yarayip yaramama konusuna gelince cubuk bir araci alet elbette bu konuda en duyarlisini arayip bulmak gerekir fakat bundan once kisinin kendisini gelistirmesi onemlidir ben bu konuda suan inaniyorum her hangi bir cubuk sisteminde zirveye varana kadar acaba omu acaba bumu arastirmasi yapmak normal ama tam usta olundugunda yani zirveye vardignda kisi aslinda bunu eline aldigi her cubukla yapabildigini fareder tabi o noktaya varabilmek her insana nasip olmaya bilir ..
cok doru suzler bunlar insanlar bu cubuk isini pisirdimi
nasilda cubuk alsa eline sorun etmezler.

sondurak

Kullanıcı
,, ,,Faydalı Paylaşımlar,,
,,Emir Komuta Yoluyla Çalışan Çubuklarımıza.. Arazide Mevcut Olan Maden Ve Metallari Bulmasını Rica Etsek!!!
,,Sonuç Nasıl Olurdu Acaba.. Denedinizmi..!!!

kalhiyu

Siteden Atıldı(Küfürlü yorumlar)
Kullanıcı
dunyada bu sekilde calisan dowserlar var sakul sarkac olayindada kisa soru ve cevap evet hayir seklinde calisanlari goruyoruz surekli ulkemizden bir ornek ali seydi gultekin beyefendi bu iste zirve yapmis bir insan kesinlikle ders alinmasi gereken bir hoca