Merakımdan Soruyorum. | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Merakımdan Soruyorum.

Abdullah313

Kullanıcı
Site, kurallar ile üyelerini korumaya çalıştığı gibi üyeler de kendini çok basit birkaç yöntemle kendini rahatça koruyabilir (ve korumalıdır da) ;
1- çalışma yapılmış yerin resmini paylaşan arkadaş "buraya kadar indik" demek yerine "böyle biryer buldum, en son hali de budur" derse, kendisi için hiçbir sıkıntı olmaz. İşaretin kaç metre uzağında ve yönünde bilgisini de verdi mi " (daha evvel açılmış yerden) herkese faydalı bir paylaşımdı benim amacım" der sıkıntı kalmaz. Bir taşla iki kuş ; Hem dostlara faydalı ol hem de kendini garantiye al.
2- Aslında buluntu, tarihi herhangi bir eser paylaşılsın demiyorum ancak onun da kolay yolunu Erol usta'nın (asi avcı) facebook daki arkeoloji grup sayfasında farkettim ki malzeme "görseldir" diye paylaşılıyor. Hatta bazan ustam "görselmiş" diyor :)
Yani arkadaşlar site içinde bu taktikler (1.maddeyi kastediyorum-2.madde olmasa da olur) yönetici veya site tarafından verilemez elbette. Burada bizim (üyelerin) uyanık davranması gerekir . .
Ben az söyledim, siz çok anlayın :)

Mirkut

Vip Üye
Son yorumlari okumadimherkes yardim adina birseyler ogrenmek adina hareket ediyor ALLAH c.c hepinizden razi olsun.
Yalniz ben sunu beliertmek istiyorum sitenin ve yoneticilerinin herhangi bir sikinti yasamamasi adina burada paylasilan butun resimleri sahsim on bilgi almak adina paylasildigi ve sonrasinda izinli calisma yapilacagini dusunerek yorum yapiyorum. Paylasan kisi sonrasinda izinlimi yada izinsizmi calisir buradaki insanlari hicbir sekilde baglamaz ve sorumluluk atinda birakmaz.
Bunuda dusunursek siteye bakilinca turkiye deki en buyuk ve en kaliteli siteden biri, ALLAH c.c bilir birde bunu insaa edenler ne zorluklarla bu asamaya geldigini. Buyuden bizler buranin bir ferdi olarak elimizden gelen ozveriyi gostermeliyiz. Define yasalarina gore, sitenin ve gunduzunu gecesini bir birine katip calisan yetkililerin sikinti yasamamalari adina dikkatli davranirsak daha saglikli olacagini dusunuyorum. Sitenin paylasimlardan dogabilecek veya yorumlardan dogabilecek mahkemelik veya gecici kapama veya tamamiyle kapanmasi buraya emek verenleri uzecegi gibi bizleride uzecektir.
ALLAH c.c her muslumanin iyi niyetini kabul etsin ve yardim etsin.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Son yorumlari okumadimherkes yardim adina birseyler ogrenmek adina hareket ediyor ALLAH c.c hepinizden razi olsun.
Yalniz ben sunu beliertmek istiyorum sitenin ve yoneticilerinin herhangi bir sikinti yasamamasi adina burada paylasilan butun resimleri sahsim on bilgi almak adina paylasildigi ve sonrasinda izinli calisma yapilacagini dusunerek yorum yapiyorum. Paylasan kisi sonrasinda izinlimi yada izinsizmi calisir buradaki insanlari hicbir sekilde baglamaz ve sorumluluk atinda birakmaz.
Bunuda dusunursek siteye bakilinca turkiye deki en buyuk ve en kaliteli siteden biri, ALLAH c.c bilir birde bunu insaa edenler ne zorluklarla bu asamaya geldigini. Buyuden bizler buranin bir ferdi olarak elimizden gelen ozveriyi gostermeliyiz. Define yasalarina gore, sitenin ve gunduzunu gecesini bir birine katip calisan yetkililerin sikinti yasamamalari adina dikkatli davranirsak daha saglikli olacagini dusunuyorum. Sitenin paylasimlardan dogabilecek veya yorumlardan dogabilecek mahkemelik veya gecici kapama veya tamamiyle kapanmasi buraya emek verenleri uzecegi gibi bizleride uzecektir.
ALLAH c.c her muslumanin iyi niyetini kabul etsin ve yardim etsin.

konunun baştan sona özeti budur.
klavye ve gönlüne sağlık değerli ustam @Mirkut