merdıven yorum | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

merdıven yorum

Gitti

Kullanıcı
Cevap: merdıven yorum

Böylesine kurcalanmamıs biryer nasıl olmusta kalmıs hayret.
Kaya mezarlar var ustaların dedigi noktaları es gecme.
Kendini şimdiden zengin sayabilirsin hemde sabancı kadar :)))

bydark

Kullanıcı

arkadasım benim kanaatimce oda mezar oldugunu dusunmuyorum orda,zemini inceledigimizde mıcır görunmuyor ortalıkta,muhtemelen kaya ustu mezarlar var bir kac tane,işin cok zor degil gibi,üc numaralı resmin ilgimi cekti,1,2 litre mazotla o kayayı ıslatıp kurumasını beklersen horasan olan kısmı varsa kendini ele verecektir...birde bu işi yapan arkadaslara tavsiyem her seyi baskasından beklemeyin oturun basında biraz dusunun acaba nereye yapmıs olabilirler diye,farklılıkları iyi degerlendirin,bilinen bir gercek var sunaklı mezarlarda sabit bir ölcu yok,tecruben ve yaratıclıgınla sınırlı yapabileceklerin,en önemliside nasipse gelir hinten yemenden nasip degilse ne gelir elden....saygılar hepimizin nasibi acık olur ins...

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

konu sahibi konun yorum dolmuş, ne zaman cevaplayacaksın merak ediyorum. bence o merdiveni gören göz diğer detaylarını da görecek kadar farkındadır burdaki diğer önemli noktaların. ne bir açıklama, ne güzelce ortalığı anlatabilecek resimler hiçbişey yok, yönler belli değil, mevki belli değil, burası nasıl bir tepe yazmamışın, su nerde belirtmemişin, merdivenleri yukarıdan çekip ordaki oyuğu olan basamağı, zerindeki doğal çatlağı bize göstermemişin, sağındaki kayayı resimlememişin, bu kayanın arkasında ne var ne yok belli değil. sanki oradan gelip geçerken ayıp olmasın 2 poz resmini çekeyim der gibi çekilmiş bu resimler. bence herşeyden önce konu sahibi konusuyla ilgilenmeli. bu ışığı sizde göremiyorum. bu resimlerle bu kadar yüzeysel açılmış bir konu ilerlemez. sende oradan para bulamazsın. kusura da bakma. harbici doğru ve acı konuşur.

ASİAVCI

Kullanıcı

benim kanatimce yer ankara ve sit alanı fakat musait isterlerse yardımcı olabilirim

bydark

Kullanıcı

harbici kardes böyle konu acıpta ilgilenmeyen insanların paylasımlarını kaldırmak lazım diye dusunuyorum

ASİAVCI

Kullanıcı

bu sağlı sollu iki duvarda en üstte merdiven var ikitane ve iki mezar hayırını görsunler

cantar

Vip Üye

her kes yeriniz için güzel harika super demişler bende kaılıyorum yumurtayı yiyen yılan yada kuyruğunu ısıran yılan diyelim buda buranın mükemmelliğini ortaya koyuyor.Akıllı ve dikkatli bir çalışma ile sonuca ulaşmamak mümkün değil...

bu taşı bir ara taş ile niye o kapatılmış gibi yere dayamışlar............