Merhaba | Define işaretleri ve anlamları

Merhaba

ramazan0687

Kullanıcı
Gittigimiz yerde bir baykus var baykus kurta bakiyor kurtta baykusa bakiyor kurtun yaninda kayadan insan kafasina benzetilmis kurt buyuklugunde bir kafa var oda baykustan tarafa bakiyor kurtun 50 metre solunda selale akiyor baykusuun 5 metre saginda mese agaci var yaninda kayada bosluk tespit edemedim baykusun oldugu kaya tuzakli altina girmeye calisirsan kaya uzerine oturabilir mese agacinin yan tarafinda kayalarin ust kisminda fotografya belli oluyor 3 kisi bir birine sarili yan tarafindada 3 tane kaya yan yana dikili arkasinda bir havuz mezar buyuklugunde arkasindada kare kare yapilmis mahsen isareti gibi geldi bana bunun ile ilgili fikri olan varmive baykusunda 50 metre caprazinda oluk akiyor olugunda 50 metre caprazinda selale 50 metre saginda kurt ve insan kafasi kafam karisti

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Gittigimiz yerde bir baykus var baykus kurta bakiyor kurtta baykusa bakiyor kurtun yaninda kayadan insan kafasina benzetilmis kurt buyuklugunde bir kafa var oda baykustan tarafa bakiyor kurtun 50 metre solunda selale akiyor baykusuun 5 metre saginda mese agaci var yaninda kayada bosluk tespit edemedim baykusun oldugu kaya tuzakli altina girmeye calisirsan kaya uzerine oturabilir mese agacinin yan tarafinda kayalarin ust kisminda fotografya belli oluyor 3 kisi bir birine sarili yan tarafindada 3 tane kaya yan yana dikili arkasinda bir havuz mezar buyuklugunde arkasindada kare kare yapilmis mahsen isareti gibi geldi bana bunun ile ilgili fikri olan varmive baykusunda 50 metre caprazinda oluk akiyor olugunda 50 metre caprazinda selale 50 metre saginda kurt ve insan kafasi kafam karisti
Öncelikle hoşgeldiniz. Bu şekilde yardım alamazsınız, bahsettiklerinizi resimleyin, en azından kroki çizerek konuyu destekleyin

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Selamün aleyküm
Öncelikle mekana hoş geldiniz
Bu dediklerinizin fotoğrafını çekseniz dediginize göre güzel bir yeriniz var işaretler ile birlikte özellikle şu şelaleyi görsek şelale nin su dökülmeden onceki yeri ve şelaleyi. Geniş açılı fotolama yapsaniz ustalarimiz da size yardımcı olacaktır konunuzu takip edin bilgilerinize teşekkür ediyorum

SerdenGecti63

Vip Üye
Hoş geldiniz iyi Formlar dileriz.
Konun daha hızlı ve net bir şekilde çözülmesi için Fotoğraf ,Video ile Ustalarımızın Size yardımcı olmasını sağlamanızı tavsiye ediyorum.
Sitemizi tercih ettiğiniz teşekkür ederiz.

Kader25

Admin
Yer güzel.
İlgiyi hak ediyor.

Ya sistemi bilen birisini bulacaksınız
Yada burada fotoğraf ve videolarla konuyu destekleyip ustaların ihtimallerii kontrol ederek yola devam edeceksiniz.
Başka türlü Hedefe ulaşmak çok zor.

Hoş Geldiniz

ramazan0687

Kullanıcı
Cuma gunu mekana gidecegiz ayrintili bir foto calismasi yapip yukleyecegim birde suphe duydugumuz 2 nokta tespitimiz var ora icin en azindan hediyeyi alalim dusuncesindeyim

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Kafan karışmasın bizimde kafamızı karıştırma 😂 foto yükle gelsin hakkında hayırlısı olsun inşallah

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Bunların hepsi sizin gördükleriniz. Bir de ustaların ne göreceği önemli. Görsel sunun tabak dolsun. Ama tatlı ama tuzlu herkes bilgi tecrübesini sunsun.