Merhabalar Belgelerde Böyle Bi Yer Geçiyormu Bakarmısınız | Define işaretleri ve anlamları

Merhabalar Belgelerde Böyle Bi Yer Geçiyormu Bakarmısınız

hORİZOn

Kullanıcı
Merhabalar öncelikler kolay gelsin.Belgelerde papaz papazı şey yaparken varmı(kısacası dürterken) 3 tane haç işareti 3 tane çanak var onlara bağlı işaret acaba kayıtlarda geçiyormu bi bakarmısınız ilgi ve alakadan dolayı şimdiden teşekkürü borç bilirim.

hORİZOn

Kullanıcı
Teşekkür ederim . bu resimlerin hepsi elimde var abicim . 3 tane haç içlerinde isimleri yazıyor 3 tane kare oyma yanlarında papazlar çifleşiyor.

hORİZOn

Kullanıcı
izmir tarafında deil ustam önünden dere geçiyor. Mağralara horasanlı 5 metereye yakın horasan var. 2 tane hilti bozuldu. biri söyledi yaklaşık 10 sene once bu belgeyle ilgili olanları gerçeklik payı varmı dıe teyıt etmek istedım. sizin belgenizde acaba içinde olanlar la ilgili birsey yazıyormu bana gelen bilgide 3 lahit 28 kilo altın para.

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı
İzmit yazmış Çalkaya usta yanlış okumuşsunuz, bende orası diye biliyorum, çook seneler evvel resmi kazıda baya derinde mermer blok çıkarıldığını resmi kazıyı yapan kazıyı yarım bıraktıklarını söyledi.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
Karşı taraflardfa birkaç vadinin karşısında birkaç mağara olacak buradan bakınca gözükür