Mihrapli Kuyu Bakmadan Geçmeyin... | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Mihrapli Kuyu Bakmadan Geçmeyin...

PasakLee

Kullanıcı
kuyunun video linkidir kendim yukledim bi incelermisiniz ? Uzun suredir bu kutu uzerinde calisma yapiyorum fikirlerinizi almak isterim.

esrarengiz2828

Kullanıcı
eski su sarnıçları ileriye ilerleyenler hep bu şekilde mihrap işlemeli olur tavanı tutması için bi çeşit desteklemeli örme burası su sarnıcı hemde tam suyun ilk çıktığı biriktiği yer güzel işlem ama başka yerlere bakman daha faydalı olur

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Ustam fotoğraf yayınlarsan
Bence daha faydalı olur
Bu şekilde videoda
Fazla işaret göremedim
Rabbim emeklerini boşa vermesin

PasakLee

Kullanıcı
Ustam fotoğraf yayınlarsan
Bence daha faydalı olur
Bu şekilde videoda
Fazla işaret göremedim
Rabbim emeklerini boşa vermesin
PEK İŞARET VAR SAYILMAZ SADECE MİHRAPLAR VAR KUYUNUN DİBİ DAHİL HARÇLI DUVARLAR TAMEMEN SIVALI ŞEKİLDE RESİM ÇEKMEDİM VİDEOYU KUYUNUN DİBİNDEN VİDEOYU DUVARLARI İNCELEYE İNCELEYE ÇIKTIM.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
PEK İŞARET VAR SAYILMAZ SADECE MİHRAPLAR VAR KUYUNUN DİBİ DAHİL HARÇLI DUVARLAR TAMEMEN SIVALI ŞEKİLDE RESİM ÇEKMEDİM VİDEOYU KUYUNUN DİBİNDEN VİDEOYU DUVARLARI İNCELEYE İNCELEYE ÇIKTIM.
44. saniyede ki alanı
1:37 saniyede ki alanı
2:10 saniyede ki alanı
3:20 saniyede ki alanı fotoğrafla
Ustalarımız yorum yapacaktır

ersan

Admin
Ustam burda bosa ugrasiyorsun kuyunun oldu araziyi cek ve az bir baset nerde ne oldynu burdan hic bir sonuc alamasin kuyunun 20 mt etrafinda eski yasli aclar var mi ve ne cins aclar var dere burdan ne uzaklikta anayacan detayli cevre resimleri cek guzel sonuc almak istersen sitedeki ustalarimizdan.

PasakLee

Kullanıcı
Ustam burda bosa ugrasiyorsun kuyunun oldu araziyi cek ve az bir baset nerde ne oldynu burdan hic bir sonuc alamasin kuyunun 20 mt etrafinda eski yasli aclar var mi ve ne cins aclar var dere burdan ne uzaklikta anayacan detayli cevre resimleri cek guzel sonuc almak istersen sitedeki ustalarimizdan.
Cevresi artik yok şehrin ortasinda olan bir kuyu butun cevresi binalarla kaplanmis durumda istediginiz imkansiz olan bir durum kisacasi

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
esrarengiz2828 kardeşime katiliyorum boşa uğraşmayin
ayrica 2863 sayılı kültür ve tabiat varlıklarını koruma kanunu'na uyalım şuan suç unsuru taşinmaz kültür varliğini tahrip ediyorsunuz.