Örnek: Acılmış kaya mezar. | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Örnek: Acılmış kaya mezar.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Cevap: Örnek: Acılmış kaya mezar.

evet açılmaya çalışılmış,orda dışarıya atanlarda var görünüyor.yerinde yapılacak bir tesbit açığa çıkarır.
harbici ustam ve sizinle ve ön yargıdan uzak,çıkar amaçlı düşünce taşımayan samimi olan her kardeşimle tanışmak benim içinde bir onurdur.bir birimizden elbette gerektiğinde faydalanalım.insani değerler içinde olursa seve seve.
ben sizin davetinizi emin olun hatırlıyamadım,bu tarzda bir çok talep geliyordu.ben resmi olmayan bir yere gitmiyorum. resmi olan bir yerede hiç bir karşılık beklemeden giderim. başımın ağarmayacağı tansiyonumun tavan yapmayacağı bir yerede büyük bir zevkle iştirak ederim. harbici ustamızın işaret ettiği gibi,güzel bir görsel olur,sitedede paylaşırız.onca uğraşlar var .bunların içinde başarı ne kadardır sizce. inşallah onun hazzınıda birlikte tatar,bir anı olarak ölünceye kadar zihinlerde yaşatırız.
sağlıcakla ALLAH a emanet olunuz.

MaRCuSS

Yasaklı
Yasaklı

İkizceli ustam,ben sızı davet edelı uzun zaman oldu,bu sıtede degıldık,ınceledıgım bu bolgede baska el degmıs kayalar oymalar vs var,artık bunların resımlerını yayınlamıyorum Allahın ıznıyle beraber tespıtlerımızde bunları resımlerız arkadaslarla paylasırız,suan ıcın burda kar yagıyor,doga bıze ızın verdıgı zaman en kısa surede buluşmamızı gerceklestırelım,gereken sartları sız dıle getırdınız ben o konud bır sey demıyorum saygıalrımla.

A21MEDLi

Admin

usta''U'' lar öyle hasaski en ufak sapmayı kabul etmez,bu U ların bakış açıısını U lara bakarak hedefi tuturmayız,düz bakıyor görünsede.düz bakmadığını ellerimizle U nun bakış açısını okşayarak hissedebiliriz.
U ların karşıdaki tepeyi verebilmesini anlamanın püf noktası;ellerimizi arkamızdan çevirip avuç içiyle U nun üzerine koyup baktığı istikameti ancak bu şekilde anlayabiliriz.bundan dolayı
tepeler her ne kadar U ların karşısında olsa bile tepeyi veriyor diyemem.
gözüme takılanlarıda resim üzerinde çizdim.inşallah faydası olur.

MaRCuSS

Yasaklı
Yasaklı

eh bee mubarek sana 6 delikli kayadan bahsediyorum sen bNA nereyi gösteriyorsun...:mad:image123:)

kusura bakma ustam bızde kafa kalmadı,karıstırdım,senın bahsettıgın ılk resımlerdekı 6 delıklı kaya,balıgı goremedım ,ınsan yuzune benzıyor genel olarak,6 delık neden var anlamı ne olabılır bırınde ınce kanal var,fakır baba sonradan o kayanın 4 resım daha ekledım,3 sayfada kayanın arka kısım resmıde goruluyor,dıger actıgım konudakı zemın altı kaya buraya yakın,orda senın bahsettıgın gıbı horosan kırılmış,alt kısımdan gırıs ,kalıtelı cubuk varda ustam bende calısmıyor,saol yorumun ıcın teşekkurler.

MaRCuSS

Yasaklı
Yasaklı

A21medli usta,U ların karsılarını arastırmak uzun zaman alabılır,senın dedıgın gıbı karsı tepelerı verıyorsa,ersan ustayla sız mıhrap gıbı yer direk gırıs olabılır dıyorsunuz,bır kac resım daha eklıyorum ,ben bu kadar talan edılmıs bır yerde kalmıycagını dusundum,on kısımları zemıne dogru hep kazılmıs,son resımdekı adamın abktıgı yonde kayalıklar var,bıraz gokyuzune bakıyor gıbı,bolge genel olarak kayalık dıger kısmlarda oymalarda var kayalarda.uzerındekı 6 murc ızı ne olabılır,ustam konulara yorumundan dolayı cok teşekkur edıyorum cok katkın oluyor saygılarımla.