Özgürxdağlı Ve Drapeta Kullanıcıları Hakkında... | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Özgürxdağlı Ve Drapeta Kullanıcıları Hakkında...

MAVRAN

Super Moderatör
Arkadaşım
Ben yönetimdeyim
Girdim üyelere
Tek tek baktım
Yetmedi arama yaptım
Poseidon2023 nickli üyemiz yok
10dk da sürmedi ustam
Başka forum sitesi ile karıştırmayasın
Ya da gördüm dersin
Konu linkini / gördüğün bölmü burdan veya özelden at bana
[Özelden atmanı istememin sebebi
Arkadaşımızın /bu konusunu bölmeyelim
Konu içinde konu gibi oldu]
Ki bulsam
Sizinle özelden dialoğa geçer
Kişinin hatalarını sorar
Ona göre gerekeni yapardım
Sahtecilik iki yüzlülüğü yalanı v.s.
Çiğerimiz olsa sindiremeyiz ustam

@BoZKu®T ustam
Sana zahmet
Ustamızın bahsettiği nicki bi de sen ara / bak
Bende mi bi hata var
@aliveli44 ustam bende baktım bizde böyle bir üye yok, yazan arkadaşı iyi dinleyelim belki bu isim başka bir sitede bu ismi kullanıyor olabilir aramızda farklı bir isimle girmiş ise tesbit edelim diyorum. Selam ve dua ile

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Uslup öyle bir şeydir ki ne yaparsan yap, hangi gömleği giyersen giy, başına ne takarsan tak, ismini ne yaparsan yap, karanlıktaki çakar lâmba gibi siritirsin.
İlgili mecraya gidilir bakilir yazdıklarına, actigi konulara,attığı resimlere.. Hepsi 10 dk sürer.
O zaman öyle bir üyeniz olduğunu görmüş olursunuz.
Bu konuya yazdığımıza göre olsa gerek bir hikmeti.
Gördüm, banane diyerek geçemedim.
Yapacagim bundan ibarettir.
Ben dilsiz olmak istemedim.
Tasarruf sizlerindir.

selamunaleykum,

öncelikle sitemize olan ilgi ve alakanızdan ötürü teşekkürü borç biliriz. Sadece sitemize değil tüm kullanıcılarıda ilgilendıren bu uyarınız için tesekkur ederız. ismini zikrettiğiniz kişi farklı bir isim ile farklı sitelerde size göre yanlış başkalarına göre doğru hareketlerde bulunmuş. Bizi yanlış olan kısmı daha çok ilgilendiriyor. Bu nedenle forum içerisinde gerekli incelemeleri yapmış bulunmaktayız. bahsedilen tarza herhangi bir husus oluşmamıştır. Forum sitemizin güvenlik unsurları gayet stabil çalışmakta ve özel mesaj ile herhangi bir iletişim bilgisi herhangi bir konum bilgisi herhangi bir lokasyon bilgisi verilmesi halinde forum ilgili yöneticilerine bildirim gitmektedir.

Örnek Konu ; http://www.definemekani.com/forum/konular/banlanan-kullanıcı-sars.24990/#post-203937
görüldüğü üzere @aliveli44 ustamız gereğini yapmış.

velevki sizin bahsettiğiniz kişi burada aktif olarak yazıyor, an olarak forum sitemizde bahsettiğiniz şekilde bir davranış sergilememiş ise yargılamamız yanlış olur. İnsanlar hatalarından vazgecebilir doğruya yönelebilir.

bu sebeple konu hakkında takipte olacağımızı bilmenizi ister benzer şikayetler olduğunda tarafımıza bilgi vermenizi rica ederiz. Gerekli yapırımlar ivedilikle uygulanır.

konuyu gören ve yorumları okuyan diğer üyelerimiz, özel mesajla veya konu içlerinde sizlere işaretiniz çok değerli ben kesin çözerim, ben burayı biliyorum isterseniz gelip nokta atışı vereyim gibi yorumlara itibar etmeyiniz, etmeniz halinde yaşanacak maddi kayıplardan forum sitemizi mesul tutmayınız. bu tür durumlarda ise yorum altlarında bulunan rapor butonu ile bizlere bilgi verebilirsiniz.

Forum sitemizin adminleri veya ustaları sizlere bu tür yazılar yazmaz, sizlere yardımcı olmak yegane gayemizdir. ve bu tamamen ücretsizdir. Ustalarımız sizi özel mesaja davet etmez gelip bakayım demez, işaret neyi anlatıyorsa konu içerisinde yasal mevzuatlara uygun şekilde açık açık yazarlar. (Konu içerinde bilinmesi gizlenmesi gereken başkalarının görmesi halinde yeriniz ile ilgili kaygı yaşıyor olmanız durumunda bunu özel mesajla anlatabilirsiniz.)

herkese iyi forumlar diler aradığınızı bulmanızı Yüce Allah (Allah1 c.c) tan niyaz ederim.