OKM EXP 6000 PRO PLUS Dedektör | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Jack

Kullanıcı
Öncelikle herkese hayırlı sabahlar.Ustalar OKM EXP 6000 PRO PLUS dedektör kullanan varmı acaba.fiyatını hak eden bir ürün mü sizce.degerli yorumlarınızı bekliyorum.

kocyigit01

Usta
Super Moderatör
hayirli sabahlar. bi yakinimda 5000 vardi. onun yorumu 4000 ile 5000 guzel is yapiyo. 5000 den sonraki seriler pek kullanisli guzel olmadigini soyledi. (bu bi kullanicin yorumu)

5000 lerinde suan sifiri uretilmiyo. ikinci ellerde de malum guven meselesi var ariza vs durumunda yedek parca sikintisi da olur..

ikinci el 5000 yada sifir 6000 alacaksan bile mutlaka ama mutlaka a dan z ye kullanimini ogrenmelisin. yoksa sadece elinde binlerce degerinde bi cihaza sahip olmus olursun.

bildiklerim ve cihaz hakkinda duyduklarim bu kadar. selamatle insallah.

Jack

Kullanıcı
hayirli sabahlar. bi yakinimda 5000 vardi. onun yorumu 4000 ile 5000 guzel is yapiyo. 5000 den sonraki seriler pek kullanisli guzel olmadigini soyledi. (bu bi kullanicin yorumu)

5000 lerinde suan sifiri uretilmiyo. ikinci ellerde de malum guven meselesi var ariza vs durumunda yedek parca sikintisi da olur..

ikinci el 5000 yada sifir 6000 alacaksan bile mutlaka ama mutlaka a dan z ye kullanimini ogrenmelisin. yoksa sadece elinde binlerce degerinde bi cihaza sahip olmus olursun.

bildiklerim ve cihaz hakkinda duyduklarim bu kadar. selamatle insallah.
Teşekkür ederim usta paylaşmış olduğun bilgiler için.kullanım konusunda gerçekten çok haklısın o kadar çok aparat var ki kullanması kolay gibi gozuksede bayağı zor.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Hanki cihazı alırsan al
Önce şunu tespit et
Ben bu cihazı bir heves için mi alıyorum
Yoksa
Gerçekten sahaya çıkacam ve
Arama yapacam mı
Başıma geldi
Delta plus aldım
Öğrenmeyi bırak taşımaya erindim
Heves üzerine aldığıma karar verdim

Gerçekten tespit ve hobini canlı tutmak adına alacaksan ustam
@kocyigit01 ustamın dediği gibi
İyi öğren
Ondan sonra
En iyi cihazıda alsan
Boş evet boş
Suçlu cihaz olur
Cihaza bağladığın paranın yanında
Gidip gelme masrafının yanı sıra
Maalesef ki büyük bir zaman kaybı olur
Hiç kimsenin zaman kaybı gibi bir lüksü olmadığı gibi
Değerli ustam sizinde böyle bir lüksünüz olmadığına inanıyorum

Bir bütçe ayırıyor ve zaman harcayacaksan
Limitini aşmayan
Öğreneceğin
Bir cihaz al
OKM veya başka cihazlar hakkında fazla bir bilgim yok

Nasibin bol olsun inşallah
Rabbim emeklerini boşa vermesin

Jack

Kullanıcı
Hanki cihazı alırsan al
Önce şunu tespit et
Ben bu cihazı bir heves için mi alıyorum
Yoksa
Gerçekten sahaya çıkacam ve
Arama yapacam mı
Başıma geldi
Delta plus aldım
Öğrenmeyi bırak taşımaya erindim
Heves üzerine aldığıma karar verdim

Gerçekten tespit ve hobini canlı tutmak adına alacaksan ustam
@kocyigit01 ustamın dediği gibi
İyi öğren
Ondan sonra
En iyi cihazıda alsan
Boş evet boş
Suçlu cihaz olur
Cihaza bağladığın paranın yanında
Gidip gelme masrafının yanı sıra
Maalesef ki büyük bir zaman kaybı olur
Hiç kimsenin zaman kaybı gibi bir lüksü olmadığı gibi
Değerli ustam sizinde böyle bir lüksünüz olmadığına inanıyorum

Bir bütçe ayırıyor ve zaman harcayacaksan
Limitini aşmayan
Öğreneceğin
Bir cihaz al
OKM veya başka cihazlar hakkında fazla bir bilgim yok

Nasibin bol olsun inşallah
Rabbim emeklerini boşa vermesin
Teşekkür ederim ustam çok yerinde bir yorum yaptın.baktığın zaman neredeyse 1 daire parası İnternette araştırdım hepsi yabancı dilde birşey anlamadım.bu sitedeki siz değerli ustalara danışmak istedim.kullanımı kolay mı acaba diye.konuya vermiş olduğunuz cevaplar ve ilgiden dolayı teşekkür ederim.Allah hepinizin işini gücünü rast getirsin.

Jack

Kullanıcı
Eğer müsayit olursanız yine Okm bionic x4 alan tarama cihazı var bunu kullanımı çok basit ve 150 bin tl civatinda.10 km alan taramalı ve derinlik araması yapabiliyor.bu denli geniş bir arama yapma şansı varmı gerçekten.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
150 bin tl gibi bir parayı, acaba bu cihaz işe yararmı diyecek kadar az ve boşa atabilecek bir para olarak görmüyorum. Ben merak ediyorum. Denemek istiyorum. Dedikleri gibi değilse bile önemi yok diyorsanız. Zaten define arıyor olmanıza da gerek yok 😄

kocyigit01

Usta
Super Moderatör
Eğer müsayit olursanız yine Okm bionic x4 alan tarama cihazı var bunu kullanımı çok basit ve 150 bin tl civatinda.10 km alan taramalı ve derinlik araması yapabiliyor.bu denli geniş bir arama yapma şansı varmı gerçekten.
bahse konu olan cihazi bilmem ama marka alman markasi. bizdeki gibi uc kagit olacagini dusunmuyorum. ha dersen ki dogru mu 10 km mesafe onu bilemem. test etsen 10 km mesafedeki yerin testinde 100lerce sinyale takikir diye dusunuyorum...

Jack

Kullanıcı
150 bin tl gibi bir parayı, acaba bu cihaz işe yararmı diyecek kadar az ve boşa atabilecek bir para olarak görmüyorum. Ben merak ediyorum. Denemek istiyorum. Dedikleri gibi değilse bile önemi yok diyorsanız. Zaten define arıyor olmanıza da gerek yok 😄
Sormam da ki amaç kullanan arkadaşlar varsa bilgilerini öğrenmekti.denemek için 150 bin tl vermeyeceğim için araştırıyorum zaten.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
BU tip cihazlarda cihaz kadar kullanıcıda önemli. Alır almaz cihazı tam kapasiteyle kullanmak pek olası değil. Zaten bu tip cihazların en büyük sorunu elde edilen verilerin yorumlanması. Bu tip cihazlardan faydalanmak için yapılacak çalışmada yasal engellerin olmaması gerek. Çok iyi bir ekip ve donanım sıkıntısı yoksa ve cihazı güvenlik güçlerine kaptırma riski yoksa alınıp denenebilir.