Okm future ı-160 yeraltı görüntüleme | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Okm future ı-160 yeraltı görüntüleme

BuZz

Kullanıcı
Cevap: Okm future ı-160 yeraltı görüntüleme

sn.hutame cihaz yazılımsal arızalardan dolayı insanı bunaltıyor yolla yurt dışına bekle 2 ay kargo cebinden gitsin.Teknik servis ücreti öde bunlar hep sorun oluyor.Bir diğer konuda cihazla aldığın bir görüntüyü birdaha alamıyorsun,nemli toprakta çalışmıyor,kapalı havalarda çekimi oldukça bozuk.Lorenz dememdeki amaç hem 2 cihaz arasında uçurum gibi fiyat farkı var hemde Loren dedektörler içinde kendini kanıtlamış cihazdır

KARE(KUKIR)

Kullanıcı

arkadaşlar okm var 2003 arkadaş arazide ölçüm yaparken güç kaynağı dizine çarpıyor ve kapanıyor ve biradaha da açılmam ALLAH açılmam diyor. şimdi bu cihaza format atılması gerekiyormuş nasıl ve nerden yapılabilir ve ne kadar sağlıklı olur ve güvenilir beni aydınlatırsanız sevinirim. cihazlar konusunda hiç deneyimim yok pekde bilgimde yok. bana bu konuda bi yol gösterirseniz sevinceğim. saygılar.

sondurak

Kullanıcı

arkadaşlar okm var 2003 arkadaş arazide ölçüm yaparken güç kaynağı dizine çarpıyor ve kapanıyor ve biradaha da açılmam ALLAH açılmam diyor. şimdi bu cihaza format atılması gerekiyormuş nasıl ve nerden yapılabilir ve ne kadar sağlıklı olur ve güvenilir beni aydınlatırsanız sevinirim. cihazlar konusunda hiç deneyimim yok pekde bilgimde yok. bana bu konuda bi yol gösterirseniz sevinceğim. saygılar.

,,Sayın Kukır Merhaba,, Konuyla Alakalı İlgili Yerlerle Sizin İçin Görüşecegim Size Ulaşacagım Tel Bildiriniz...Saygılar...