Oyma, Kare, Dikdörtgen işaretinin isabetli çözümü | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Oyma, Kare, Dikdörtgen işaretinin isabetli çözümü

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Dikdörtgen de çoğunlukla uzun kenar olan kisimda kalıyor girişler çok inceledim açılmış olanlarda bilgikerinize teşekkürler

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Roni ustam yuvarlak oyma, üçgen oyma, üçgen kabartma, kare kabartma ve dikdörtgen kabartma içinde aynı açıklamaları bekliyoruz :)
Sen ne zaman ki vicdana geldin bir kazan istediğimden verdin bende doya doya içtim işte o gün sana herşeyi anlatırım 😂😂😂
Latife bir yana istediğim düzeyde bir kabartmaya denk gelirsem yeri inceleyerek bizzat izahını yapıp paylaşacağım. Denk geldiklerimin geneli hasara uğramış ya defineci yada dönem soyguncuları tarafından. 🤷‍♂️

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Sen ne zaman ki vicdana geldin bir kazan istediğimden verdin bende doya doya içtim işte o gün sana herşeyi anlatırım 😂😂😂
Latife bir yana istediğim düzeyde bir kabartmaya denk gelirsem yeri inceleyerek bizzat izahını yapıp paylaşacağım. Denk geldiklerimin geneli hasara uğramış ya defineci yada dönem soyguncuları tarafından. 🤷‍♂️
Ne kadar iş o kadar çay :) peşinat olarak bir demlik veririm, gerisi iş bitiminden sonra :)