Penis Vede Vajina Işaretini Çözümü | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Penis Vede Vajina Işaretini Çözümü

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
bu bilgiye dayanarak vajina işaretine rast geldim sırtımı taşa vererek devam ettim gerçekten ikinci aynı taşa benzer bir taş daha buldum ustam fakat devamını getiremedim şimdi aynı yere tekrar gideceğim sonucu vede resimleri burda paylaşacağım emeğine sağlık ustam varol
yalnız şunu açıklıyım her yerde aynı olmaya bilir işaret varsa 30 metreyi geçeceğini sanmam işaretin her yönünü 50 metreye kadar inceleyin kimi yerde say kayada kimi yerdede bir kayanın üstünde olabiliyor kasalar ve işaretler burda iki yer de düz say kayada biri tek biri üç kasa ikinci resimdeki üçüncüsüde 1 metre yüksek kayada iki adet iki kasa mevcut onun için iyi araştırmak lazım işaret varsa yakınındada açılmış yer yoksa hala duruyor olabilir kısmetinizde varsa bulabilirsiniz yönlerde farklı olabiliyor diyerlerinin yönünüde açıklıyacağım

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
Selam gülbahce ,, 1, nci resim icin bir sorum.olacak ,Bu resimin oldugu kayanın karşısina gecdiginde görüntü bu ise bu kadin uzvu olmaz ,Yok eger siz bu resmi yan çevirdiyseniz o zaman görüntü bu olur ,,, Bir düşünürmüşüm böyle yan yatmiş bir kadın uzvu olurmu usdam. ?
gurban başka bir açıdan çekilmiş resim daha atıyım resimler orjinal kendim çektim yönleride verdim birinci resim yerde say kayada ikinciside birinci resmin doğusunda üç ayrı kasa birinci resimle ikincisinin arası yaklaşık 50 metre aynı yerde üçüncüsüne gelirsek 1 m. kayada orda iki kasa mevcut birinci kasanın resmini bulamadım bulamadığım resimi tarif ediyim bir toprak testiyi düşünün aynı onun şeklinde kayanın üstünde içeriside kumla sıvanmış şekildeydi ikinci kasada aynı sağ tarafında enson resimden bahsediyorum çift vajina olandan biri sağında kuzey batısında biride güneyindeydi araları yaklaşık10 adım gelir tahmini üçüncü resmin bulunduğu yerde başka işaretlerde var karışmasın diye onları başka bir konuda işleriz kısmet olursa bu resimleri atmamın sebebi olaki birilerine denk gelir araştırsın bulsun diye attım gördüklerimiz bizde kalmasın bir arkadaşa denk gelir belki birgün faydamız olsun herkezin görüşü fikri ayrı olabilir kimi der böyle kimi der başka şekil ben elimdekileri attım bir faydası olur diye elinde resim olan eklesin tartışılsın tartışmadan zarar gelmez deyişik fikir bilgi görüşler olur formdaki arkadaşlarda faydalanmış olur bence her türlü görüş ve fikirlere açıktır resimler bildiğim kadar açıklama yaparım selametle
SANY0065111.jpg